O firmie

Początki działań firmy EKRO

Historia EKRO sięga 1982 roku. Właśnie wtedy w Warszawie przy ulicy Bacewicz 4 powstało nasze przedsiębiorstwo. Na początku specjalizowaliśmy się w wykonawstwie pokryć dachowych. Obsługiwaliśmy inwestycje budownictwa spółdzielczego oraz użyteczności publicznej. Na koncie mamy kilka prestiżowych inwestycji dekarskich, m.in. dach na kościele przy ul. KEN, pałac Ursynowsko-Natolińskiej Nuncjatury Apostolskiej oraz budynek Trybunału Konstytucyjnego.

Zmiany gospodarczo-społeczne społeczne po 1989 roku nie pozostały bez wpływu na działalność firmy. Działalność rozszerzyliśmy o sprzedaż materiałów na pokrycia. Kupiliśmy też maszynę marki Englert do produkcji rynien ciągłych w technologii bez łączeń. Dzięki temu mogliśmy zaoferować naszym Klientom najwyższą jakość produktów.

Rozpoczęliśmy sprzedaż elementów odwodnienia dachu, wśród których znalazły się rynny z miedzi, tytan-cynku i ocynku oraz ozdoby dachowe. To otworzyło kolejny rozdział w historii EKRO. Obecnie jesteśmy docenianym producentem i dystrybutorem tradycyjnych systemów odwodnieniowych w różnorodnych kształtach i w pełnej gamie rozmiarów. Rekomendowane przez nas tworzywa są absolutnie odporne na czynniki mechaniczne, atmosferyczne oraz na korozję.

Zakres działalności firmy jest bardzo szeroki i opiera się przede wszystkim na sprzedaży materiałów z miedzi, tytan- cynku, aluminium i ocynku do pokryć dachowych i obróbek blacharskich. Są to przede wszystkim: systemy rynnowe (rynny) i taśmy/arkusze/blachy: miedziane, aluminiowe, tytan-cynk, cynkowe, tytanowe, ocynkowane, a także: ozdoby dachowe, maszyny i narzędzia dekarskie WUKO, Stubaii, MASC, Freund, a wsparcie sprawnie działającego działu produkcji pozwala na realizacje każdego zamówienia nawet najbardziej nietypowego.

EKRO to również przedstawiciel najbardziej renomowanych firm w branży odwodnień i pokryć dachowych.

Rozwój, Modernizacja i Doskonalenie Obsługi Klienta

W 2007 roku firma przeszła reorganizację. EKRO Krystyna Knyż i Ryszard Knyż EKRO połączyły się w nową firmę pod nazwą EKRO Knyż Spółka Jawna. W 2014 roku otworzyliśmy nowy magazyn oddalony 150 m od naszej siedziby. Dzięki temu poszerzyliśmy ofertę o systemy rynnowe i blachy aluminiowe. Zamówienia realizujemy w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. Dzięki temu jesteśmy zobowiązani do stałego utrzymywania bogatego i wszechstronnego stanu magazynowego. Maszyny dekarskie , do których mamy dostęp pozwalają nam na sprawne i profesjonalne wykonywanie usług.

W 2015 roku część produkcyjna firmy została zmodernizowana i przygotowana na przyjęcie nowych maszyn EHA: systemu do cięcia wzdłużno-poprzecznego, produkcji obróbek do 6 mb, jak również dostosowania linii do produkcji rynien i rur spustowych do 6 mb. W 2016 roku miało miejsce unowocześnienie części warsztatowej. Powstały dodatkowe stanowiska, została zwiększona moc wyciągów i poprawiono oświetlenie. Dzięki tym zmianom mamy możliwość wykonywania jeszcze bardziej precyzyjnych i skomplikowanych elementów.

Instrukcja Odbioru Przesyłek Kurierskich od Firmy EKRO

Wysyłka w 24 godziny

Zasady:

- bezwzględnie należy każdą dostarczoną przesyłkę sprawdzić

- każda nasza dostarczona paleta jest obwinięta czarną folią

- wszystkie z naszych dostaw są dodatkowo oklejone specjalną taśmą która zapobiega ewentualnym kradzieżom

- dodatkowo na przesyłkach znajduje się etykieta z instrukcją odbioru,

- wystąpienie uszkodzenia palety jak również brak jednego z powyższych elementów należy natychmiast zgłosić pod numerem 664 426 568

reklamacja

W przypadku braku protokołu zniszczenia przesyłki, bądź braku adnotacji na liście przewozowym o ewentualnych niezgodnościach z dokumentem WZ – reklamacja nie zostanie uwzględniona przez sprzedawcę. Reklamacje należy bezzwłocznie przesłać na adres mailowy spedycja@ekro.com.pl. Osoba odpowiedzialna za sprawy przesyłek to Marcin Żeromski tel. 664 426 568

Forma Pakowania Przesyłek

Nasza firma dostarcza przesyłki za pomocą firm kurierskich

Spakowanie europalety

Spakowanie europalety

Sposób spakowania 1/2 palety

Sposób spakowania 1/2 palety

Sposób spakowania palety arkuszy na europalecie

Sposób spakowania palety arkuszy na europalecie
Forma pakowania przesyłek

Sposób pakowania palety o wymiarach 1000x2000mm

Sposób pakowania palety o wymiarach 1000x2000mm