Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy – Kraków

Firma EKRO powstała w 1982 roku w Warszawie. Pierwotnie zajmowaliśmy się tworzeniem pokryć dachowych. W portfolio posiadamy kilka niepoślednich inwestycji dekarskich takich jak: pałac Ursynowsko-Natolińskiej Nuncjatury Apostolskiej oraz gmach Trybunału Konstytucyjnego. Zmiany po 1989 roku, zadziałały także na naszą firmę. Wzbogaciliśmy swoją działalność o sprzedaż surowców dachowych oraz nabyliśmy machinę marki Englert do fabrykacji rynien. Dało to możliwość zaproponowania nabywcom rynien bezłączeniowych najwyższej jakości. Obecnie oferta naszej firmy jest w istocie pokaźna i opiera się głównie o zbyt materiałów do pokryć dachowych i obróbek blacharskich. Naczelnymi elementami naszego asortymentu są:  systemy rynnowe (rynny) i taśmy/arkusze/blachy: miedziane, aluminiowe, tytan-cynk, cynkowe, tytanowe, ocynkowane, a także: ozdoby dachowe, maszyny i narzędzia dekarskie WUKO, Stubaii, MASC, Freund. Dzięki naszemu operatywnemu działowi produkcji jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Systemy rynnowe od Ekro ? Warto!

Jesteśmy świadomi, jak znaczące jest, aby system rynnowy był dobrze dostosowany i zainstalowany tak, żeby zapewnić  skuteczne odprowadzenia opadów z dachu. Rynny winny być trwałe i stabilne, przy czym powinny także prezentować się estetycznie. Nasza oferta zawiera najwyższej jakości rynny skonstruowane z miedzi, aluminium i tytan-cynku, a także rozmaite akcesoria dekarskie wykonane z najrozmaitszych materiałów.

Zaznajom się z naszą ofertą: Systemy rynnowe

Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy – Kraków​
Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy – Kraków​ 1

Kreatywne ozdoby dachowe

Nasz dział produkcji kreuje niepowtarzalne, urokliwe ozdoby dachowe ze stali nierdzewnej, miedzi, tytan-cynku i blachy ocynkowanej. Uzupełnienie dachu takimi elementami nadaje całej budowli stylu. Głównymi konsumentami tej oferty są przedsiębiorcy prowadzący roboty renowacyjne na dachach konstrukcji zabytkowych. Do tej kategorii zaliczamy takie wyroby jak: kosze zlewowe do systemów rynnowych, wieżyczki z różą wiatrów i chorągiewkami, szpice, rynny dekoracyjne po łuku, wodorzygacze, oraz inne elementy dekarskie. W naszej firmie realizujemy zapotrzebowania zarówno na gotowe wzorce dostępne w naszym sklepie jak i na schematy według pomysłu klienta. Na nasze dodatki można natknąć się nie tylko na krajowych dachach, ale również na dachach w całej Europie i Ameryce.

Zapoznaj się z naszą ofertą: Ozdoby dachowe

Narzędzia dekarskie godne zaufania

Narzędzia dekarskie oraz maszyny i urządzenia proponowane przez naszą firmę są niezastąpione w trakcie prac dekarskich. W asortymencie produktów mamy kamienie spęczające i rozprężające oraz urządzenia WUKO. Jesteśmy dystrybutorem najsolidniejszych marek takich jak: Stubai, Freund, Masc, Draco, Rau, WUKO, Schechtl, Schlebach, Jouanel oraz Piccard.

Zapoznaj się z naszą ofertą: Narzędzia dekarskie

Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy – Kraków​ 2