Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy - Wrocław

Nasza firma powstała w 1982 roku w Warszawie. Z początku zajmowaliśmy się konstruowaniem pokryć dachowych. W portfolio mamy nieco znamienitych inwestycji dekarskich takichże jak: pałac Ursynowsko-Natolińskiej Nuncjatury Apostolskiej oraz gmach Trybunału Konstytucyjnego. Metamorfozy po 1989 roku, poskutkowały także zmianami w naszej firmie. Urozmaiciliśmy swoją aktywność o sprzedaż tworzyw dachowych oraz zakupiliśmy maszynę marki Englert do wytwórczości rynien. Dało to sposobność zaproponowania kontrahentom rynien bezłączeniowych pierwszej jakości. Współcześnie oferta naszej firmy jest rozbudowana i bazuje głównie o sprzedaż materiałów do pokryć dachowych i obróbek blacharskich. Podstawowymi elementami naszego asortymentu są:  systemy rynnowe (rynny) i taśmy/arkusze/blachy: miedziane, aluminiowe, tytan-cynk, cynkowe, tytanowe, ocynkowane, a także: ozdoby dachowe, maszyny i narzędzia dekarskie WUKO, Stubaii, MASC, Freund. Za sprawą naszego zaradnego działu produkcji jesteśmy w stanie dopiąć nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Co wyróżnia nasze systemy rynnowe?

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest, aby systemy rynnowe były dobrze zaadaptowane i zamontowane tak, żeby zagwarantować  prężne odprowadzanie opadów z dachu. Rynny powinny być odporne i stabilne, przy czym powinny dodatkowo prezentować się zachwycająco. Nasza oferta ujmuje szczytowej jakości rynny złożone z miedzi, aluminium i tytan-cynku, a także przenajrozmaitsze akcesoria dekarskie wykonane z najróżnorodniejszych materiałów.

Poznaj naszą ofertę: Systemy rynnowe

Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy - Wrocław​ 1
Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy - Wrocław​ 2

Ozdoby dachowe od firmy ekro

Nasz dział produkcji kreuje niepowtarzalne, urokliwe ozdoby dachowe z miedzi, tytan-cynku i blachy ocynkowanej oraz stali nierdzewnej. Uzupełnienie dachu takimi elementami nadaje całej budowli stylu. Głównymi konsumentami tej oferty są przedsiębiorcy prowadzący roboty renowacyjne na dachach konstrukcji zabytkowych. Do tej kategorii zaliczamy takie wyroby jak: kosze zlewowe do systemów rynnowych, wieżyczki z różą wiatrów i chorągiewkami, szpice, rynny dekoracyjne po łuku, wodorzygacze, oraz inne elementy dekarskie. W naszej firmie realizujemy zapotrzebowania zarówno na gotowe wzorce dostępne w naszym sklepie jak i na schematy według pomysłu klienta. Na nasze dodatki można natknąć się nie tylko na krajowych dachach, ale również na dachach w całej Europie i Ameryce.

Poznaj naszą ofertę: Ozdoby dachowe

Narzędzia dekarskie, którym warto zaufać 

Maszyny oraz narzędzia dekarskie i przyrządy oferowane przez naszą firmę są niezastąpione w trakcie robót dekarskich. W puli produktów posiadamy kamienie spęczające i rozprężające oraz urządzenia WUKO. Jesteśmy dystrybutorem najniezawodniejszych firm takich jak: Stubai, Freund, Masc, Draco, Rau, WUKO, Schechtl, Schlebach, Jouanel oraz Piccard

Poznaj naszą ofertę: Narzędzia dekarskie

Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy - Wrocław​ 3