Enke Multi Protect - Przedstawiciele

Enke Multi Protect

to nie tylko płynne folie do uszczelniania to także….

EMP to warstwa ochronna o wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych, odznacza się bardzo dobrą przyczepnością do nowych i starych powierzchni metalowych, doskonale nadaje się na powłoki hydroizolacyjne Enkopur® i Enkryl®. Jednokomponentowa powłoka ochronna przeznaczona do zabezpieczania metalowych pokryć dachowych, rynien cynkowych i z miedzi, ponadto do zabezpieczeń drewna, betonu i tworzyw sztucznych. Doskonale nadaje się do malowania uszczelnień Enkopurem i Enkrylem. EMP to jednoskładnikowa żywica akrylowa odporna na działanie czynników atmosferycznych. EMP to szybkoschnąca elastyczna powłoka o dużej przyczepności do nowych i starych powierzchni metalowych. Zachowuje elastyczność do -25°C.

Produkt może być stosowany do nowych, starych oraz sztucznie postarzanych powierzchni

Zalety:
– szybkoschnący od 1 do 2 godzin
– jednoskładnikowy preparat
– duży wybór kolorów
– łatwe nakładanie

Jednokomponentowa powłoka ochronna przeznaczona do zabezpieczania metalowych pokryć dachowych, rynien cynkowych i z miedzi, ponadto do zabezpieczeń drewna, betonu i tworzyw sztucznych. Doskonale nadaje się do malowania uszczelnień Enkopurem i Enkrylem.
EMP to jednoskładnikowa żywica akrylowa odporna na działanie czynników atmosferycznych. EMP to szybkoschnąca elastyczna powłoka o dużej przyczepności do nowych i starych powierzchni metalowych. Zachowuje elastyczność do -25°C. EMP dostępny jest w sześciu podstawowych barwach (na zdjęciu). Na życzenie i po uzgodnieniu dostępne są również inne kolory. (Rzeczywista kolorystyka może odbiegać od kolorów przedstawionych na zdjęciu – proszę pytać o próbki).
Podłoże przed nałożeniem powłoki musi być czyste, suche oraz wolne od olejów i smarów. Stosując EMP na stare powłoki lakiernicze należy sprawdzić przyczepność. W celu zwiększenia przyczepności można zastosować podkład np.: VA 933. EMP można stosować na uszczelnienia Enkopurem lub Enkrylem bez dodatkowych zabiegów. EMP nakładamy za pomocą pędzla lub wałka malarskiego w ilości 140 mm/m2 jednorazowo. Uzyskana powłoka ma półmatową powierzchnię odporną na warunki atmosferyczne.

Dostępne kolory:

Jak wygląda w pełnej okazałości użycie Enke Multi Protect 

Konkurs dla fanów i użytkowników
produktów ENKE !
Prześlij nam zdjęcie jak działasz preparatami ENKOLIT, Multi Protect, Enkryl, Enkopur
 Nagroda główna kurta na EKRO TEAM.
Rozwiązanie konkursu 1 listopada 2020

Regulamin konkursu poniżej:
1. Należy przesłać zdjęcie na adres oswald@ekro.com.pl
2. Zdjęcie musi pokazywać który z produktów ENKE WERK w czasie pracy z nim.
3. Nie może znajdować się na nim LOGO lub dane firm które dystrybuują.
4. Przesyłając zdjęcia na email wyrażają zgodę na publikowanie swoich prac oraz korzystanie z nich w celu dalszej publikacji.
5. Zdjęcia musza pochodzić od autora fotografii