system_polokragly_bok

Systemy rynnowe lewe EKRO

Systemy rynnowe dostępne z miedzi i tytan-cynku w firmie EKRO

Firma EKRO posiada pełną ofertę miedzianych, tytanowo-cynkowych jak również ocynkowanych systemów rynnowych.

system_polokragly_bok
System rynnowy – półokrągły

Tradycyjne półokrągłe rynny są najczęściej stosowanym systemem rynnowych. Wysokie stany magazynowe pozwalają nam na natychmiastową realizacje zamówienia. Dostawy docieraja do naszych odbiorców w czasie 24-48 godzin.

Miedź naturalnaMiedź Tecu OxidMiedź Tecu Patina
PrePatina WalzblankprePatina BlaugrauPrePatina Schiefergrau
VM QuartzVM AnthraVM Pigmento
OcynkOcynk malowanyStal powlekana
systemprostokatny
System rynnowy – kwadratowy

Rynny kwadratowe ( prostokątne ) standartowo dostępne są w firmie EKRO w czterech rozmiarach – balkonowa – 200mm, 100 – 250mm, 120 – 333mm i 150 – 400mm. Każdy z rozmiarów jest dostępny z blachy Rheinzink prePatina( Walzblank, Blaugrau, Schiefergrau), VM Zink (Antra, Quartz lub Pigmento), a także w miedzi (naturalna, oxid lub paytnowana), ocynku jak również stali powlekanej. Na zamówienie dostępne są rynny o dowolnych wymiarach

Rury dostępne w wymiarach 120×120. 100×100 i 80x80mm.

Miedź naturalna
prePatina WalzblankPrePatina BlaugrauPrePatina Schiefergrau
VM QuartzVM AnthraPasydowana Silesia
OcynkOcynk malowanyStal powlekana
ciagly
System rynnowy – ciągły

Kanadyjski system rynien ciągłych bezłączeniowych o kształcie ozdobnego gzymsu, dostępny jest w jednym rozmiarze – 5″. Produkcja rynny odbywa się bezpośrednio na budowie i pozwala na wyprofilowanie dowolnej długości rynny. Jest to najtańszy system rynnowy z blach szlachetnych dostępnych na rynku i bardzo ekonomiczny, bo praktycznie bezodpadowy oraz wyjątkowo szybki w montażu. System jest prosty i nieskomplikowany, posiada kilkanaście elementów tworzących go bezawaryjnym.

MiedzianeprePatina
rynna_po_luku
System rynnowy – po łuku

Na zamówienie firma EKRO wytwarza rynny wielkogabarytowe i nietypowe. Inne rynny wykonujemy zgodnie z przesłanymi rysunkami oraz projektami klientów. Bogato zaopatrzony magazyn pomaga na dobranie odpowiedniej szerokości i grubości taśmy, aby rynna wykonana była możliwie jak najbardziej ekonomicznie. Dostępne rynny wielkogabarytowe z rozwinięcia taśmy ponad 400mm, jak również dostępne rynny wraz ze zintegrowanym pasem nadrynnowym. Wykonujemy również rynny z wmontowanymi elementami takimi jak sztucer, denka, narożniki itp.

MiedzianeprePatina
rynna_lezaca
System rynnowy – leżąca

System rynien leżących wykonywany jest na zamówienie. Czas realizacji i cena dostępna na zapytanie. Rynny leżące stosuje się przy dachach, w których nie ma możliwości zainstalowania rynny na skraju dachu. Jest to najdroższy z systemów rynnowych ze względu na znaczną pracochłonność oraz zdecydowanie większe zużycie materiału potrzebnego do wykonania elementu.

MiedzianeprePatina
rynna_po_luku_po_luku
Systemy rynnowe – specjalny

Półokrągłe, prostokątne rynny łukowe stosowane przy tarasach i balkonach wykonywane na zamówienie wegług dostarczonych szablonów. Wieloktrotnie nasi klienci spotykają się z koniecznością zamontowania systemu rynnowego na półokrągłych elementach domu. Nasza firma jest w stanie je wykonać według odrysowanego szablonu dostarczonego do siedziby firmy. Istnieje także możliwość wykonania pomiaru i szablonu na budowie u klienta, lecz wymaga to dodatkowej opłaty ustalanej indywidualnie.

MiedzianeprePatina