ENKE

Produkty firmy eNKE

Jesteśmy jednym z głównych przedstawicieli na Polskę, niemieckiej firmy ENKE. W swojej ofercie posiadamy szereg produktów : 

Aktualny cennik na produkty firmy Enke zobaczą państwo tutaj

Poniżej przedstawiamy Państwu te produkty , aby lepiej zapoznać się z danym klejem , podkładem czy płyną folią proszę kliknać w jego nazwę

Produkty firmy ENKE mogą państwo kupić w naszym sklepie klikając w przycisk poniżej

Enkolit

Masa szpachlowa i klejąca na bazie bitumicznej do klejenia blach na zimno. Zapewnia doskonałą przyczepność do podłoży betonowych, cegły, blach cynkowanych, miedzianych, aluminiowych, stalowych, może być stosowany także na podłoża wilgotne.

Czytaj Więcej

ENKE Multiprotect

Jednokomponentowa powłoka ochronno – dekoracyjna na bazie żywicy akrylowej. Produkt o dużej odporności na warunki atmosferyczne oraz doskonałej zdolności krycia. Enke Multi Protect posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoży metalowych i tworzywowych.

Czytaj Więcej

ENKOPUR

Enkopur to jednoskładnikowa płynna folia tworzywowa zawierająca rozpuszczalniki. Wykonana jest na bazie wysokojakościowych prepolimerów poliuretanowych. Produkt bardzo elastyczny, paroprzepuszczalny, odporny na działanie czynników atmosferycznych w tym UV i starzenie. Przeznaczony jest do takich podłoży jak: betonowe, jastrychowe, bitumiczne, foliowe, metalowe itd.. Zaletą jego jest to, że może być stosowany w miejscach, gdzie przez dłuższy czas występuje woda stojąca np.: w rynnach lub w strefach wymiany wody.

Czytaj Więcej

ENKRYL

ENKRYL to bezrozpuszczalnikowy  system hydro-izolacyjny na bazie trwałych, polimerów akrylowych najwyższej jakości. ENKRYL jest gotową do nałożenia masą kryjącą o dużej przyczepności do powszechnie stosowanych materiałów budowlanych.

Czytaj Więcej

ENKETOP

Enketop to bezspoinowa, elastyczna, paroprzepuszczalna i odporna na działanie czynników atmosferycznych powłoka ochronno-dekoracyjna. Produkowana na bazie prepolimerów poliuretanowych, jednoskładnikowa masa Enketop jest produktem samowulkanizującym pod wpływem wilgoci w powietrzu.

Czytaj Więcej

WŁÓKNINA ENKE POLYFLEXVLIES

Włóknina poliestrowa Enke Polyflexvlies jest wiązaną termicznie włókniną igłową, o gramaturze 110g/m2, w kolorze białym. Włóknina posiada bardzo dobrą przesiąkliwość, zdolność dopasowywania się do nierówności oraz wiernego odtwarzania każdego konturu podłoża. Włóknina Enke Polyflexvlies jest stosowana w systemach hydroizolacyjnych Enke w połączeniu z płynnymi foliami tworzywowymi Enkopur, Enkryl, Enkolan, jako wkładka zwiększająca właściwości mechaniczne płynnych systemów.

Czytaj Więcej

ENKE-CONTACT

Klej i uszczelniacz na bazie polimerów MS o wszechstronnym zastosowaniu. Produkt jest odporny na działanie  promieniowania UV, bezwonny nie zawiera silikonu ani izocjanatu. ENKE-CONTACT utwardza sie pod wpływem wilgoci z  otoczenia, lekko się przy tym kurcząc, tworzy trwale elastyczną masę. W systemach przeszkleń do montażu szyb, fugi na  stykach w budownictwie. Konstrukcyjne klejenie materiałów drewnianych, wzajemne klejenie różnych surowców.

Czytaj Więcej

Podkład uniwersalny VA 993

Uniwersalny podkład VA 933 to przezroczysty zawierający rozpuszczalniki szybkoschnących roztworów sztucznej żywicy  o lekko żółtym zabarwieniu. Łatwy do rozprowadzenia podkład o doskonałej przyczepności do większości suchych podłoży  np: beton, jastrychów cementowych, pap bitumicznych, folii dachowych, piaskowca, metali itp.

Czytaj Więcej

Podkład 2K

Powłoka gruntująca 2K jest dwu komponentowym zawierającym rozpuszczalniki środkiem nadającym przyczepność do  trudno powlekanych tworzyw sztucznych, która składa się z roztworu żywicy (komponent A) oraz z utwardzacza  (komponent  B) Stosowany jest on w połączeniu z Enkopurem przed wszystkim do podłoża z miękkiego PCV.

Czytaj Więcej