Blacha PREFA

Od początku istnienia naszej firmy współpracujemy wyłącznie z najlepszymi oraz największymi producentami, aby zapewniać wszystkim Klientom produkty najwyższej jakości. W związku z tym posiadamy w ofercie między innymi blachę PREFA. Jest ona wytwarzana z odpowiednio dobranych stopów aluminium, dzięki czemu cechuje się:

  • łatwą i bezpieczną obróbką,
  • możliwością formowania z niej pożądanych kształtów,
  • niewielką wagą,
  • wieloletnią żywotnością,
  • odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne i korozję.

Co więcej, blacha PREFA charakteryzuje się szerokim zastosowaniem – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Świetnie sprawdza się w konstrukcjach dachowych i rozmaitych elementach elewacji. Wszystkie części wykonane z tego materiału są trwałe i solidne, a jednocześnie bardzo estetyczne wizualnie, co również ma duże znaczenie dla projektantów oraz inwestorów.

Systemy dachowe PREFA

Wysokiej jakości blacha z aluminium świetnie sprawdza się do tworzenia rozmaitych elementów dachu oraz elewacji. W naszej ofercie znajdziesz pełne systemy dachowe PREFA, które wykorzystywane są zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i prywatnych domach. Są niezawodne i dostępne w wielu wersjach, dzięki czemu stworzysz za ich pomocą dach, który będzie pięknie współgrał z elewacją. W zakres systemów dachowych PREFA wchodzi m.in. pokrycie dachowe, rynny, obramia kominów i inne obróbki blacharskie.

Oferujemy jednak również rozmaite ozdoby dachowe i elementy elewacji, takie jak parapety aluminiowe, które będą wspaniale komponować się z resztą części z tego materiału. Masz do nas jakieś pytania lub chciałbyś złożyć zamówienie? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji, a w razie potrzeby – zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Pamiętaj, że dysponujemy dobrze rozwiniętym zakładem produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko realizować indywidualne zamówienia!