Budynek zrobiony z blachy Tecu® Zinn

Zinn – taśma

Taśmy Miedziane - Taśma Miedziana TECU ZINN

W swojej ofercie posiadamy także taśmy i arkusze firmy KME Tecu® Zinn  ( na zamówienie )

Taśmy oparte na Cu-DHP oparte o normę EN 1172, najlepszy producent w taśmach miedzianych. Charakteryzuje go najwyższa jakość produktu jak również powtarzalność partii blachy na najwyższym poziomie.

Elegancja przepięknie matowej, szarej powierzchni doskonale współgra z wieloma innymi materiałami budowlanymi. Połączenie dwóch wyjątkowych metali łączy przysłowiową trwałość materiału nośnego z metaliczną powierzchnią i, w nietypowy dla miedzi sposób, trafia w samo sedno.

Podczas produkcji TECU® Zinn, taśmy miedziane są specjalnie pokrywane warstwą cyny i obustronnie poddawane obróbce. Powstała w ten sposób powierzchnia stopniowo, pod wpływem warunków atmosferycznych, nabiera charakterystycznej matowej, zielono-szarej barwy. Materiał ten daje wiele możliwości architektom i instalatorom we wszystkich przypadkach, gdzie oczekuje się uzyskania jasnoszarej powierzchni. Już nie ma potrzeby, by rezygnować z technicznych zalet miedzi, takich jak długa żywotność, ochrona przed korozją spodniej strony blachy czy obróbka niezależna od temperatury.

dostępność

Blacha
 rozmiary (mm) grubość
 670 x 3000 0,7  1,0
 1000 x 2000 0,7  1,0
 1000 x 3000 0,7  1,0  2,0
Taśma
 Szerokość (mm) grubość
 670 0,7  1,0
 1000 0,7  1,0

więcej informacji oraz zamówienia prosimy kierować do :

Ernest Knyż

tel 606 340 529 lub na mail : ekro@ekro.com.pl

Realizujemy zamówienia począwszy od obsługi inwestycji a kończąc na dostawach blach miedzianych klientom indywidualnym do domów. Najbardziej popularna i zawsze dostępna w naszym magazynie to taśma dachowa o grubościach od 0,55 do 0,57mm i szerokościach 670 lub 680mm.

Istnieje możliwość zamówienia innych szerokości taśm, ponieważ posiadamy maszynę do cięcia wzdłużnego.  Cena i czas realizacji dostępne pod numerem 606 340 529 lub mail ekro@ekro.com.pl

Czas realizacji zamówień towaru dostępnego w magazynie zazwyczaj wynosi 24 do 48 godzin. Towar zamówiony w firmie EKRO można otrzymać za pomocą firmy spedycyjnej, dostawy bezpośredniej pracownika EKRO, jak i również odebrać bezpośrednio w siedzibie firmy.

Budynki zrobione z blachy Tecu® Zinn

Budynek zrobiony z blachy Tecu® Zinn 

 

budynek z blachy Tecu® Zinn

Budynki zrobione z blachy Tecu® Zinn