kosz miedziany , Ekro , kosz zlewowy, ozdoby-na-dach

Ozdoby dachowe lewe EKRO

Ozdoby dachowe

W EKRO wykonujemy jedyne w swoim rodzaju, piękne i nietuzinkowe ozdoby dachowe ze stali nierdzewnej, miedzi, tytan-cynku lub blachy ocynkowanej. Uzupełnienie wykończenia połaci dachowych właśnie takimi detalami dodaje całemu obiektowi stylu i klasy. Z dodatków tego rodzaju korzystają przede wszystkim inwestorzy, którzy poddają renowacji dachy zabytkowych budynków, w tym gmachów urzędów, kościołów, kamienic itp. W kategorii ozdób dachowych przyjmujemy zamówienia na: kosze zlewowe do systemów rynnowych, wieżyczki z różą wiatrów i chorągiewkami, szpice, rynny dekoracyjne po łuku, wodorzygacze czy elementy drykarskie. Polecamy również gwoździe miedziane i inne akcesoria do wykończenia dachu.

W EKRO macie Państwo możliwość skorzystania z gotowych projektów lub zamówienia dekoracji na dach według własnego pomysłu. Nasze dodatki zdobią dachy nie tylko w Polsce, ale również w Europie i Ameryce. Nasze ozdoby dachowe są godne polecenia!

SPRAWDŹ TERAZ!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY CIĘ DO PRZEJRZENIA NASZYCH NOWYCH WPISÓW!

ZMNIEJSZMY DYSTANS!

Nasze wpisy są aktualizowane regularnie i mają na celu zmniejszyć dystans zaufania między firmą a klientem!

WSZYSTKIE OZDOBY DACHOWE I NIE TYLKO DOSTĘPNE W NASZYM SKLEPIE NA EKROSKLEP.PL –> KLIKNIJ TUTAJ

Kosze zlewowe

Największa oferta zbiorników zlewowych w Polsce, ponad 200 wzorów koszy o różnych wymiarach i kształtach. Jeżeli spośród koszy nie znajdujecie Państwo odpowiedniego dla siebie oferujemy wykonanie dowolnego kosza według przesłanego wzoru. Często dokonujemy również renowacji istniejących zbiorników. Czas realizacji i cena dostępna na zapytanie. Zbiorniki zlewowe wykonujemy z miedzi, tytan-cynku (każdy z odmian), ocynku, aluminium, stali lakierowanej oraz stali nierdzewnej.

Wieżyczki

Bogate doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych wieżyczek. Nasze elementy zdobią dachy nie tylko całej Polski ale także Europy i Ameryki. Wielokrotnie dokonywaliśmy rekonstrukcji ozdobnych wież na budynkach sakralnych jak i zabytkowych. Czas realizacji i cena dostępna na zapytanie.

Szpice

Do wyboru w nasze firmie ponad 60 modeli szpiców ozdobnych z różnych materiałów. Element stosowany najczęściej na złączeniu wielu gąsiorów, posiada wiele możliwości montażu do dachu. Wielkość iglic dowolna od 0,4m do 4m. Czas realizacji oraz cena dostępna na zapytanie.

Galanteria

Czasem zdarza się nam wykonać na zamówienie elementy galanterii jak okapy kuchenne, meble, donice, kwiaty, wentylatory, okucia drzwi i okien. Do każdego z tego typu zamówień podchodzimy indywidualnie. Nasi technolodzy służą pomocą przy planowaniu i projektowaniu bardzo nietypowych zamówień. Istnieje możliwość zlecenia nam wykonania również obłożenia mebli blachami miedzianymi, ocynkowanymi jak i cynowymi

lukarny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na lukarny dachowe z miedzi i tytan-cynku. Na zamówienie na warsztacie produkujemy według przesłanego projektu elementy ozdobne w postaci lukarn dachowych. Zajmujemy się wykonywaniem nowych jak i rekonstrukcją już istniejących ozdobnych lukarn z blachy. Więcej informacji na zapytanie produkcja@ekro.com.pl lub telefonicznie 602791989   

Wentylacje

Uzupełnieniem oferty są wentylacje dachowe, czapy kominiarskie, kratki wentylacyjne, łazienkowe, daszki połaciowe, strażaki oraz rotowenty. Wykonywane są na zamówienie i pod wymiar klientów. Dowolne wymiary (długość, szerokość, wysokość, wielkość otworu kominowego). Materiał jaki stosujemy do produkcji to: miedź, tytan-cynk (każdy rodzaj), ocynk, kwasówka, stal nierdzewna oraz blachy stalowe lakierowane.

Drykarstwo

W ciągłej sprzedaży posiadamy różnorodne elementy drykarskie z miedzi i tytan-cynku. Kule o średnicach od 4 do 495mm, pukle, stożki, kapsle i inne. Zamówienia staramy realizować w przeciągu 24 godzin.

Rynny po łuku

Zajmujemy się również wykonywaniem rynien łukowych. Nasza technologia opiera się na wykonaniu rynny z kawałków o długości uzależnionej od promienia jaki ma łuk. Elementy wykonujemy tylko z materiałów które pozwalają na swobodne lutowanie, czyli miedź, tytan-cynk i ocynk.

Wodorzygacz

Posiadamy niezliczoną ilość elementów uzupełniających systemy rynnowe, takie jak wodorzygacze, rewizje, redukcje, osłony narożne, narożniki pod dowolnym kątem i inne. Wszystko dostępne od ręki lub z kilkudniowym terminem realizacji.

Przepusty

Dzisiejsza architektura powróciła do układu budynku o dachu płaskim lub odwróconym, z którego należy umiejętnie odprowadzić wodę. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem przy przejściu przez attykę są “przepusty” lub rzygacze. Na zamówienie wykonujemy przepusty o dowolnym kolorze z materiału ocynkowanego, tytanowo-cynkowego, stalowego, aluminiowego oraz nierdzewnego.

Więcej informacji i szczegółów poznasz klikając TUTAJ

Sprawdź karty techniczne klikając TUTAJ