Maszyny dekarskie

Każdy wykonawca dachów powinien wyposażyć się w wysokiej jakości maszyny dekarskie, które umożliwią mu sprawne i bezpieczne wykonywanie wielu prac. Za ich pomocą można w prosty sposób przygotować wszystkie niezbędne elementy pokrycia dachowego i elewacji. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór maszyn dekarskich Buschmann. Oferujemy np. profilarki do rąbka stojącego, które cechują się wyjątkowo solidną konstrukcją i szerokimi możliwościami.

Urządzenia te wyposażone są w aż siedem dużych, wzmocnionych układów rolek profilujących, dzięki czemu zapewniają wysoką precyzję pracy. Świetnie sprawdzają się do blach aluminiowych i cynkowanych, a także wykonanych ze stali nierdzewnej o różnej grubości. Co więcej, w ofercie posiadamy również rozmaite wyposażenie dodatkowe do maszyn dekarskich, dzięki czemu możesz w prosty sposób jeszcze bardziej rozszerzyć ich funkcjonalność.

WUKO – narzędzia i maszyny dekarskie

Narzędzia i maszyny dekarskie WUKO cieszą się dużą popularnością nie tylko ze względu na swoją trwałość oraz solidność, ale też pionierski projekt. Aby zapewnić doskonałą jakość przygotowywanych narzędzi i maszyn, do ich wyrobu używane są wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Dodatkowo przed samą wysyłką każdy produkt WUKO jest odrębnie sprawdzany. Wybór oryginalnych towarów WUKO to zatem gwarancja satysfakcji.

Wśród różnego rodzaju narzędzi dekarskich znajdziesz rozmaite produkty, które służą do:

  • kształtowania rąbków łukowych wklęsłych i wypukłych,
  • zamykania rąbka kątowego na dachach oraz fasadach,
  • precyzyjnego gięcia i profilowania blach w zakresie od 0 do 90 stopni,
  • zamykania szwu typu Pittsburgh,
  • gięcia blach do kąta 100 stopni,
  • zaginania krawędzi blachy od 90 do 180 stopni.

Ponadto oferujemy elektryczne nożyce, które doskonale sprawdzają się do zarówno długich, jak i krótkich cięć po prostej oraz krzywej linii, nie wymagając przy tym dużego nakładu siły. Jak widzisz, wszystkie urządzenia i maszyny dekarskie WUKO wyróżniają się funkcjonalnością i prostą obsługą, dzięki czemu są niezastąpione w codziennej pracy dekarzy. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty i składania zamówień! W razie pytań – jesteśmy do dyspozycji.

WUKO - Narzędzia i maszyny dekarskie

Narzędzia dekarskie WUKO są uznane nie tylko ze swojej najwyższej jakości i solidności, ale również pionierskiego projektu. Aby zapewnić najwyższą jakość przygotowywanych narzędzi i maszyn, do ich wyrobu używane są jedynie najlepszej jakości materiały. Dodatkowo przed samą wysyłką każdy produkt WUKO jest odrębnie sprawdzany.  Wybór oryginalnych towarów WUKO to gwarancja satysfakcji. Jakość produktów, wytwarzanych przez przedsiębiorstwo zależy w dużej mierze od jego zespołu.

Narzędzia dekarskie - WUKO

Nasza oferta

Narzędzia dekarskie - WUKO 1
WUKO UNI BENDER 2354
Narzędzia dekarskie - WUKO 2
WUKO MINI BENDER 2050
Narzędzia dekarskie - WUKO 3
WUKO Lock’n’Roller 1040
Narzędzia dekarskie - WUKO 4
WUKO Master 0420