Odgromienie miedź + tytan cynk

Odgromienie

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty w naszym sklepie! Ekrosklep.pl –> kliknij tutaj <–

DO DACHÓW MIEDZIANYCH

Nasze wieloletnie obserwacje doprowadziły nas do przekonania że ciągły wzrost ilości urządzeń elektrycznych w domach niesie za sobą konieczność odpowiedniego zabezpieczenia budynku przed wyładowaniami elektrycznymi. Dodatkowo zachodzące zmiany klimatyczne zwiększają ilość występowania wyładowań elektrycznych które oczywiście zwiększają ryzyko uszkodzenia posiadanego sprzętu, dlatego wprowadziliśmy do swojej oferty systemy odgromnieniowe z miedzi. Znajdziecie państwo u nas elementy do dachów pokrytych miedzią jak i dachówkami. Posiadamy w sprzedaży materiały niemieckiej firmy DEHN, światowego lidera systemów odgromowych.

Dla Państwa jesteśmy w stanie przygotować wycenę systemu odgromowego, w tym celu prosimy o przesłanie projektu instalacji. Jeżeli zajdzie taka konieczność możemy skontaktować Państwa z firmą wykonującą projekty instalacji odgromowych.

Ceny elementów są uzależnione od aktualnego kursu walut i dostępne na zapytanie.

Nasza instalacja oparta jest na drutach miedzianych o średnicy nie mniejszej niż 8mm oraz wykonane według Polskich Norm.

Poniżej prezentujemy kilka podstawowych elementów do odgromienia dachu z miedzi dostępnych w firmie EKRO

Uchwyt do dachówki

Uchwyt do muru

zacisk-krawedziowy

Zacisk krawędziowy

zacisk-rabka

Zacisk rabka

Zacisk rynnowy

Złącze krzyżowe

odgromienie

Uchwyt kominowy

Uchwyt pod dachówkę

DO DACHÓW TYTAN CYNKU I OCYNKU

Dodatkowymi materiałami jakie oferuje nasza firma to systemy odgromieniowe do dachów pokrytych blachami cynkowo-tytanowymi i ocynkowymi niemieckiej firmy Dehn. W sprzedaży posiadamy elementy ocynkowane, aluminiowe oraz ze stali nierdzewnej. Element który cieszy się największym powodzeniem u naszych odbiorców to zaciask krawędziowy do rąbka pojedyńczego lub podwójnego.
Posiada uniwersalne zastosowanie przy sprowadzaniu drutu równolegle bądź propstopadle do krawędzi dachu. Przystosowany do drutu o średnicy 8-10mm. Dostępny z magazynu EKRO. Oferta naszej firmy zawiera także inne niezbędne materiały jak złącza rynnowe, złączka krzyżowe, uchwyty do muru jak i gąsiora. Istnieje możliwość wyceny naszych elementów jeżeki posiadacie Panstwo projekt instalacji odgromowej, jeżeli takiego planu nie posiadacie nic nie szkodzi możemy dla Państwa przygotować projekt . W tym celu prosimy o kontakt z biurem 022 729 80 85 lub ekro@ekro.com.pl.

Towar dostępny w EKRO

zacisk_odgro

Zacisk do rąbka

odgr-1

Zacisk krawędziowy do rynny

odgrom-ocynk-22

Złącze krzyżowe

odrom-oc-3w

Wspornik płaskownika z wewnętrznym gwintem M8

uchwyt-do-gsiora

Uchwyt do gąsiora