1

Zastawy Przeciw Śniegowe miedż + tytan cynk

ZASTAWY PRZECIWŚNIEGOWE W MIEDZI I DO TYTAN-CYNKU

MIEDZIANE ZASTAWY PRZECIWŚNIEGOWE

W obecnych warunkach klimatycznych coraz częściej zastosowane zostają zastawy przeciwśniegowe. Firma EKRO posiada w swojej ofercie kompletne systemy zabezpieczeń przeciwśniegowych z miedzi do dachów z pokrytych w technologii rąbka stojącego oraz dachówek. Najczęściej stosowany jest system rurowy niemieckiej firmy Ress składający się z dwóch równoległych do siebie rurek miedzianych podtrzymywany za pomocą specjalnych uchwytów do rąbka.

12

 Istnieje możliwość zastosowania systemu pojedynczego zapewniającego jedynie zatrzymanie osuwających się pokryw lodowych z dachu, bądź nadstawki dzięki której zalegający snieg z lodem pozostaje zatrzymany na krawędzi dachu. Rurki dostępne są na w długościach 5mb lub 6mb, na życzenie kupującego możemy je swobodnie przeciąć na połowę długości.

 

3

Cena oraz dostępność na zapytanie.

Na dachy pokryte dachówkami ceramicznymi posiadamy systemy drabinek przeciwśniegowych z naturalnej miedzi wraz z kompletem uchwytów. Ze względu na dużą różnorodność wielkości jak i kształtu dachówek mamy w ofercie kilka modeli uchwytów.

Drabinki dostępne są w długości 3mb. Cena dostępna w katalogu, dostępność na zapytanie. 4

Zastawy przeciw śniegowe służą jedynie do zatrzymania i chwilowego zalegania pokrywy śnieżnej na dachu. Należy bez względnie zawsze zdjąć zalegający śnieg z dachu ponieważ może to skutkować wyrwaniem zainstalowanego systemu i nieodwracalnym uszkodzeniem dachu.

Zastawy rurowe niemieckiej firmy RESS

Miedziany system zastaw przeciw śniegowych montowany jest dachów wykonanych w technologii podwójnego rąbka stojącego. Montowanie co każdy rąbek, a czasami nawet stosować należy podwójny równoległu do siebie system rurowy. Rurowe zastwy dzielimy na pojedyńcze i podwóje. W skład systemu pojedyńczego wczodzi, uchwyt pojedyńczy oraz rura dolna, natomiast w składzie podwójenego dodatkowo należy zastosować nadsrawkę miedzianą

 

Uchwyt plus nadstawka 

Zastosowanie : przeznaczony do podwójnej rurki miedzianej

Zestaw rurki + uchwyty z nadstawka – podwójny

Zastosowanie : kompletny , złożony zestaw z dwoma rurkami

 Uchwyt miedziany drabiny do rabka
Uchwyt miedziany drabiny do dachówki

karta techniczna

 Uchwyt bezpieczeństwa miedziany do łupka lub dachówki
Drabina miedziana
Drabina miedziana z założonymi uchwytami do rąbka
Drabina miedziana z założonymi uchwytami do rąbka

ZASTAWY PRZECIW ŚNIEGOWE DO TYTAN CYNKU

W obecnych warunkach klimatycznych coraz częściej zastosowane zostają zastawy przeciwśniegowe. Firma EKRO posiada w swojej ofercie kompletne systemy zabezpieczeń przeciwśniegowych aluminowych do dachów z pokrytych w technologii rąbka stojącego podwójnego jak i pojedyńczego.

zasrawy_grafit200

Najczęściej stosowany jest system rurowy niemieckiej firmy Ress składający się z dwóch równoległych do siebie rurek aluminiowych podtrzymywany za pomocą specjalnych uchwytów do rąbka.
Istnieje możliwość zastosowania systemu pojedynczego zapewniającego jedynie zatrzymanie osuwających się pokryw lodowych z
dachu, bądź nadstawki dzięki której zalegający snieg z lodem pozostaje zatrzymany na krawędzi dachu. Rurki dostępne są na w długościach 5mb lub 6mb, na życzenie kupującego możemy je swobodnie przeciąć na połowę długości.

Cena oraz dostępność na zapytanie.

Po wcześniejszym złożeniu zamówienia , malujemy zastawy przeciwśniegowe pod kolor blachy używanej do dachu

Czas realizacji to od jednego do dwóch dni roboczych.

Tutaj przykład zastawy przeciw śniegowej w kolorze VM – Zinc Anthra

Uchwyt plus nadstawka do rąbkaUchwyt plus nadstawka do rąbka

Uchwyt plus nadstawka do rąbka

Zastosowanie : przeznaczony do podwójnej rurki aluminiowej

( z boku pokazany też zestaw pomalowany na kolor anthra

możliwość pomalowania na każdy kolor )

Uchwyt do rąbka

Uchwyt do rąbka

Zastosowanie : przeznaczony do jednej rurki aluminiowej

Komplet uchwyty plus rurki - na rąbek

Komplet uchwyty plus rurki – na rąbek

Zastosowanie : kompletny , złożony zestaw z dwoma rurkami

( pomalowany na kolor anthra )

Uchwyty do Solarów

Firma EKRO posiada zapewnia również elementy które pozwalają rozwiązać problem umocowania solarów i ogniw fotowoltaichnych do pokrycia w rąbku stojącym jak również do pokryć RIB-ROOF i innuch

Uchwyt do pokrycia RIB-ROOF

Uchwyt do solarów aluminiowy

Uchwyt aluminiowy do solarów – system podwójnego rabka

Element stosowany do mocownia elementów dodatkowcych do dachów pokrytych w technologii podwójnego rąbka stojącego. Możliw jest mocownia solarów, materiałów fotowoltaichnych,

Jeden element utrzymuje według danych produkcenta 80kg ciężaru.