parapet - boczki grafit15

Obróbki blacharskie

Nasza firma dysponuje doskonale wyposażonym warsztatem, co pozwala nam na wykonywanie rozmaitych obróbek blacharskich ze wszystkich dostępnych rodzajów tytan-cynku. Materiał, z którego wykonujemy oferowane produkty, pozyskujemy natomiast od najlepszych na rynku producentów. Dzięki temu gotowe obróbki blacharskie wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością i odpornością nawet na wyjątkowo niekorzystne czynniki. Cechują się przy tym niezwykle estetycznym wyglądem. Dbamy również o to, by nawet najmniejsze i najbardziej szczegółowe detale wykonane były z największą precyzją.

Współpracujemy z wieloma firmami, wykonując na ich zamówienie specjalistyczne obróbki blacharskie przyokienne, do attyk, czap i innych. Standardowo mają wymiar do 3 metrów bieżących, jednak dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi WUKO oraz Bushmann długość nas nie ogranicza i jesteśmy w stanie dostosować efekt prac do indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki temu spełnimy nawet najbardziej wygórowane wymagania i sprostamy wszystkim skomplikowanym projektom.

Jakie obróbki blacharskie wykonujemy?

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, wykonujemy rozmaite obróbki blacharskie. Podstawowe elementy realizujemy w technologii rąbka stojącego przy pomocy maszyny EHA, EPM oraz Quadro. W naszej ofercie znajdziesz więc między innymi:

  • pasy nadrynnowe,
  • pasy podrynnowe,
  • wiatrownice,
  • wydry,
  • czapy,
  • attyki.

Ponadto zajmujemy się realizacją zamówień na parapety o długości do 6 m.b. Co istotne, w naszym warsztacie używamy nowoczesnych krawędziarek segmentowych. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych maszyn firmy WUKO oraz Buschmann, istnieje możliwość wygięcia elementów o dowolnej długości na zamówienie. Oferujemy przede wszystkim 2 rodzaje parapetów – proste oraz z podniesionymi boczkami.

Precyzja i najwyższa jakość wszystkich obróbek blacharskich

Wysoko wykwalifikowana załoga firmy EKRO realizuje także zamówienia obróbek blacharskich po łuku. Wymaga to od zamawiającego dostarczenia nam dokładnego szablonu (najczęściej wyciętego z kartonu), na podstawie którego będziemy mogli zrealizować zlecenie. Wszystkie nasze obróbki blacharskie, niezależnie od ich rodzaju, cechują się jednak wysoką jakością oraz precyzją, a także zgodnością z ustalonym lub przekazanym projektem.

Bogato zaopatrzony magazyn umożliwia bardzo sprawne wykonywanie zamówień dla naszych Klientów. Na stanie posiadamy bowiem taśmy o szerokości od 200 mm do 1250 mm i grubości od 0,5 mm do 1 mm. Dodatkowo do dyspozycji mamy nowoczesną maszynę do cięcia wzdłużno-poprzecznego, co pozwala nam na szybką i ekonomiczną realizację powierzonych zadań.

Od niedawna nasza firma dysponuje również prasą hydrauliczną do 3 m.b. oraz nożycami mechanicznymi do cięcia blach o grubości do 4 mm.

Ceny oraz terminy realizacji poszczególnych obróbek blacharskich poznasz pod numerem 602 791 989 lub na ekro@ekro.com.pl. Wówczas udzielimy Ci wszelkich szczegółowych informacji i odpowiemy na każde nurtujące pytanie. Zapraszamy!

Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie 1

Obróbki blacharskie 2Obróbki blacharskie 3

 Obróbki blacharskie 4