parapet - boczki grafit15

Obróbki Blacharskie

Obróbki Blacharskie – Tytan-Cynk

Doskonale wyposażony warsztat w pozwala naszej firmie na wykonywanie wszelakich obróbek blacharskich ze wszystkich dostępnych rodzajów tytan-cynku,

Współpracujemy z wieloma firmami wykonując na zamówienie specjalistyczne obróbki blacharskie przy okienne, attyk, czap i innych standartowych obróbek dekarskich standardowo do 3mb ale dzięki dostępnym profesjonalnym narzędziom WUKO długość nas nie ogranicza.

Wszystkie proste obróbki blacharskie jak;

a) pas nad rynnowy

b) pas pod rynnowy

c) wiatrownice

d) wydry

e) czapy

f) attyki i inne

g) parapety – wykonujemy do 3mb, lecz na zamówienie istnieje możliwość wygięcia elementów o dowolnej długości dzięki profesjonalnym urządzeniom austriackiej firmy WUKO. Istnieje możliwość zamawiania parapetów

– prostych

– z podniesionymi boczkami

Obróbki blacharskie

Nasza oferta obejmuje także wykonanie obróbek pasa pod rynnowego lub wiatrownicy w technologii rąbka stojącego za pomocą maszyny EHA

Wysoko wykwalifikowana załoga firmy EKRO realizuje także zamówienia obróbek po łuku. Wymaga to od zamawiającego dostarczenia dokładnego szablonu (najczęściej wyciętego z kartonu)

Bogato zaopatrzony magazyn zapewnia najbardziej ekonomiczne wykonanie zamówień dla naszych klientów. Na stanie posiadamy taśmy o szerokościach od 200mm do 1250mm i grubości od 0,5mm do 1mm.

Dodatkowo do dyspozycji mamy nowoczesną maszynę do cięcia wzdłużno-poprzecznego co zapewnia nam szybką i ekonomiczną realizacje powierzonych zadań.

Ceny oraz termin realizacji poszczególnych obróbek pod numerem 602 791 989 lub na ekro@ekro.com.pl

Obróbki blacharskie 1

Obróbki blacharskie 2Obróbki blacharskie 3

Gzyms robiony na zlecenie klienta. Realizujemy także dla naszych klientów usługi profilowania łuków za pomocą maszyny RBM.

 Obróbki blacharskie 4