Tecu Patina

Taśmy miedziane - taśma miedziana tecu patina

W swojej ofercie posiadamy także taśmy i arkusze firmy KME Tecu® Patina

Taśmy oparte na Cu-DHP oparte o normę EN 1172, najlepszy producent w taśmach miedzianych. Charakteryzuje go najwyższa jakość produktu jak również powtarzalność partii blachy na najwyższym poziomie.

W specjalnie opracowanym procesie przemysłowym , arkusze miedzi TECU® są patynowane na zielono po jednej stronie . Proces ten powoduje, że na górze blachy
warstwa patyny zostaje wstępnie utleniona na powierzchni miedzi – proces podobny do naturalnego patynowania , który trwa przez dłuższy okres czasu, w którym miedź jest narażona na wpływ czynników atmosferycznych . TECU® Patina jest zawsze bardzo zróżnicowane , podobnie jak można oczekiwać od naturalnej powierzchni . Wiele różnych odcieni kolorów i odcieni w końcu łączą się , ale stopniowo. Wyjątkowe wydarzenia zachodzące w TECU® Patina są ekscytujące – jak nowoczesna architektura powinna być .

Ochrona powierzchni TSP TECU® Patina jest teraz dostarczana z ochroną powierzchni TSP. Jest to tymczasowa, ale solidna przezroczysta warstwa która zapewnia długotrwałą ochronę. Przetwarzanie jest praktycznie wolne od kurzu. Znaki Fabricating / przetwarzania na powierzchni materiału są zminimalizowane, a nawet po złożeniu i zginaniu, warstwa patyny pozostaje w dobrym stanie. Po instalacji, powierzchni rozwija się w zupełnie naturalny sposób charakterystyczny dla miedzi.

dostępność:

Blacha

 rozmiary (mm)

 grubość

 670 x 3000

 0,6  0,7  1,0

 1000 x 2000

 0,6  0,7  1,0  1,2  1,5  2,0

 1000 x 3000

 0.6  0,7  1,0  1,2  1,5  4,0

  TECU® Patina – patynowana miedź do natychmiast­owego użycia, stworzona, by spełniać najwyższe wymagania estetyc­zne podczas projektowania budynków.

Barwa TECU® Patina jest zawsze bardzo zróżnicowana, podobnie jak można tego oczekiwać od naturalnej powierzchni. Różne powierzchnie i odcienie ostatecznie mieszają się ze sobą, proces ten jednak zachodzi stopniowo. Wyjątkowe zmiany zachodzące w przypadku TECU® Patina są niezwykle ekscytujące – tak, jak ekscytująca powinna być nowoczesna architektura.

Tymczasowa, lecz solidna przezroczysta warstwa zapewnia długotrwałą ochronę. Obróbka odbywa się praktycznie bezpyłowo. Ślady obróbki pozostają na powierzchni materiału praktycznie niewidoczne; nawet po składaniu i zginaniu warstwa patyny pozostaje w dobrym stanie.

Po zamontowaniu, powierzchnia zmienia się w całkowicie naturalny sposób, charakterystyczny miedzi.

KME oferuje obecnie również cztery klasyczne wersje naturalnej patyny opracowane w oparciu o sprawdzoną procedurę produkcji przemysłowej TECU® Patina. Rozszerzenie linii produktów TECU®

Patina zapewnia architektom, instalatorom i projektantom dodatkowe możliwości w zakresie projektowania, co z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem w dziedzinie konserwacji budynków historycznych. TECU® Patina po raz kolejny wykazuje się niezwykłą wszechstronnością, typową dla naturalnych powierzchni.

Więcej informacji oraz zamówienia prosimy kierować do :

Ernest Knyż

tel 606 340 529 lub na mail : ekro@ekro.com.pl

Realizujemy zamówienia począwszy od obsługi inwestycji a kończąc na dostawach blach miedzianych klientom indywidualnym do domów. Najbardziej popularna i zawsze dostępna w naszym magazynie to taśma dachowa o grubościach od 0,55 do 0,57mm i szerokościach 670 lub 680mm.

Istnieje możliwość zamówienia innych szerokości taśm, ponieważ posiadamy maszynę do cięcia wzdłużnego.  Cena i czas realizacji dostępne pod numerem 606 340 529 lub mail ekro@ekro.com.pl

Czas realizacji zamówień towaru dostępnego w magazynie zazwyczaj wynosi 24 do 48 godzin. Towar zamówiony w firmie EKRO można otrzymać za pomocą firmy spedycyjnej, dostawy bezpośredniej pracownika EKRO, jak i również odebrać bezpośrednio w siedzibie firmy.

Patina - zdjęcia

Często najkrótsza droga prowadzi bezpośrednio do celu. Jeśli projekt “Koncepcja” wymaga odpowiedniego wykończenia i siły ekspresji zielonej Patyny, która jest typowym wykończeniem dla miedzi, należy zastosować ją – Bez długiego oczekiwania i stopniowego w skutkach naturalnego starzenia.

Nazwa takiego rozwiązania to: TECU® Patina – przemysłowa miedź pre-patynowana Do natychmiastowego wykorzystania w celu spełnienia najwyższych wymagań estetycznych w budownictwie i  projektowaniu. Oferta produktów została rozszerzona o cztery warianty patyn:

TECU® Patina_Hamburg  

TECU® Patina_Boston

TECU® Patina_Oslo

TECU® Patina_Madrid

W rezultacie KME jest teraz w stanie zaoferować cztery archetypowe Wersje naturalnej patiny, w oparciu o sprawdzoną produkcję przemysłową Procedury dla dobrze znanej TECU® Patina. Rozbudowa TECU® Linia produktów Patina zapewnia architektom, instalatorom i planistom dodatkowe rozwiązania, które z pewnością spotkają się również z wielkim zainteresowaniem w dziedzinie konserwacji budynków. Ponownie TECU® Patina okazuje się bardzo wszechstronna, co jest typowe dla naturalnych powierzchni. Liczne odcienie powierzchni mieszają się stopniowo. Po zakończeniu montażu powierzchnie nadal rozwijają się w sposób całkowicie naturalny co jest charakterystyczny dla miedzi. Indywidualne zmiany sa fascynujące – tak jak współczesna architektura powinna być. Inną decydującą zaletą jest certyfikacja jako środowiskowa co czyni materiał jako przyjazny dla środowiska i produkt zgodny z ISO 14025 i EN 15804. Bez względu na wybraną wersję, TECU® Patina jest wykonana wyłącznie do 100% miedzi poddanej recyklingowi. To znacząca wartość dodana wielu Produkty TECU® mogą być decydującym argumentem przemawiającym za zastosowaniem w budynkach Z certyfikatami LEED, BREEAM lub DGNB, które są w coraz większym stopniu, w szczególności w budynkach użyteczności publicznej. TECU® Miedź Ekologiczna Spełnia wszystkie właściwości z materiałami wykonanymi z nowych metali i Przewyższa wszystkie wymagania normy europejskiej EN 1172. TECU® oznacza kombinację wysokiej jakości i wyczerpującej usługi. Jako jeden z wiodących producentów miedzi i stopu miedzi, KME z konsultuje projekty zapewniają wsparcie dla planistów, architektów i instalatorów,