miedz pozostałe Komunikacja

Komunikacja dachowa - miedziana

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce oferująca systemy komunikacji dachowej z miedzi do dachów pokrytych w technologii rąbka stojącego jak i dachówek ceramicznych bądź łupka kamiennego.

Dachy w rąbku – posiadamy w sprzedaży system do dachów miedzianych pokrytych w technologii podwójnego rąbka stojącego.

Mocowanie odbywa się do rąbka stojącego nie powodując zbędnego dziurawienia połaci dachowej. Na stanie magazynowym posiadamy niewielką ilość elementów, czas realizacji zamówienia wynosi w zależności od ilości 14-21 dni. Cena elementów jest uzależniona od aktualnych notowań miedzi na giełdzie LME oraz kuru walut.

 

Dachy w dachówce– w zależności od rodzaju pokrycia możemy wyróżnić uchwyty do dachówki karpiówki, zakładkowej oraz uchwyt za łatę. Wielkość dolnej części oraz sposób montażu do połaci dachowej może zostać dostosowany do potrzeb klienta.  Towar tylko na zamówienie, czas realizacji uzależniony od ilości i wynosi od 3 do 5 tygodni. Wycena indywidualna zależna od wybranej opcji oraz wartości surowca.

Dachy w łupku – na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta również system komunikacji dachowej przy pokryciu dachu z kamienia naturalnego (łupek). Do realizacji zamówienia potrzebna jest nam wielkość użytego kamienia oraz rodzaj krycia (prostokąty, dziki itp.). Czas realizacji i cena ustalana indywidualnie.

komunikacja_miedziana_1

Ława kominiarska miedziana

Rozmiary : występuje w odcinkach o długości :

800mm , 1000mm ,  2000mm i 3000mm

Uchwyt miedziany ławy do dachówki,  kąt 15 do 60st

Zastosowanie : przy zastosowaniu spadku w zakresie 15-60 stopni

Uchwyt do rąbka stojącego

Zastosowanie : w zakresie powyżej 40 stopnii.