enketop

ENKETOP

Enketop

Enketop to bezspoinowa, elastyczna, i odporna na działanie czynników atmosferycznych powłoka ochronno-dekoracyjna do renowacji tarasów i balkonów.

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty w naszym sklepie! Ekrosklep.pl –> kliknij tutaj <–

Enketop to bezspoinowa, elastyczna i odporna na działanie czynników atmosferycznych powłoka ochronno-dekoracyjna do renowacji balkonów i tarasów na uszczelnione powierzchnie Enkopurem. Powłoka poliuretanowa na bazie prepolimerów PUR jest jednoskładnikową, odporna na działanie czynników atmosferycznych i obciążenia. Enketop charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do Ekopuru. Produkt nakładany jest na zimno, wałkiem malarskim, szpachlą płaską lub gracą gumową. W celu nadania indywidualnego wyglądu posadzki możemy zastosować Enke Chips. System izolacyjny Enketop dzięki niewielkiej grubości powłoki i niskiej gramaturze, poniżej 6 kg/m2, może być stosowany na prawie każdym podłożu. Tym samym oszczędza się wysokie koszty usuwania starych podłoży. Enketop to bezspoinowa, elastyczna i odporna na działanie czynników atmosferycznych powłoka ochronno-dekoracyjna do renowacji balkonów i tarasów na uszczelnione powierzchnie Enkopurem. Powłoka poliuretanowa na bazie prepolimerów PUR jest jednoskładnikową, odporna na działanie czynników atmosferycznych i obciążenia. Enketop charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do Ekopuru. Produkt nakładany jest na zimno, wałkiem malarskim, szpachlą płaską lub gracą gumową. W celu nadania indywidualnego wyglądu posadzki możemy zastosować Enke Chips. System izolacyjny Enketop dzięki niewielkiej grubości powłoki i niskiej gramaturze, poniżej 6 kg/m2, może być stosowany na prawie każdym podłożu. Tym samym oszczędza się wysokie koszty usuwania starych podłoży.

INSTRUKCJA NAKŁADANIA

1) oczyścić i osuszyć podłoże

2) Nałożyć Podkład Uniwersalny VA 933  ( 200g-350g/m2 w zależności od powierzchni , przy betonie więcej )

3) Uszczelnić narożniki i detale : ENKOPUR / Włóknina poliestrowa / ENKOPUR   ( 3kg/m2)

4) Uszczelnić całość : ENKOPUR / Włónina poliestrowa / ENKOPUR

5) Nałożyć warst wierzchnia ENKETOP ( po całkowitym zwulkanizowaniu uszczelnienia ENKOPUR ) w narżnikach na całej powierzchni  ( 3kg/m2)

6) Posypać płatki PCV     ( 0,8kg/m2) 

7) Cało powierzchniowo nałożyć bezbarwna  warstwę – VERSIEGELUNG 1K    ( maks. 100g/m2 )

 
 
sprzedaż: produkt sprzedawany jest w pojemnikach 12,5kg
zużycie: ok. 3,0 kg/m2
 

szczegóły