panel lukowy miedziany , obróbki miedziane EKRO

miedz Obróbki blacharskie

Obróbki Blacharskie – Miedź, Blacha Miedziana

Doskonale wyposażony warsztat w pozwala naszej firmie na wykonywanie wszelakich obróbek blacharskich z miedzi.

Współpracujemy z wieloma firmami wykonując na zamówienie Specjalistyczne obróbki blacharskie przy okienne, attyk, czap i innych standardowych obróbek.

Wszystkie proste obróbki jak:

– pas nad rynnowy

– pas pod rynnowy

– wiatrownice

– wydry

– czapy

– attyki i inne

wykonujemy w długości 3mb, lecz na zamówienie istnieje możliwość wygięcia elementów o dowolnej długości dzięki urządzeniom austriackiej firmy WUKO.

Nasza oferta obejmuje także wykonanie obróbek pasa pod rynnowego lub wiatrownicy w technologii rąbka stojącego za pomocą maszyny EHA .

Wysoko wykwalifikowana załoga firmy EKRO realizuje także zamówienia obróbek po łuku. Wymaga to od zamawiającego dostarczenia dokładnego szablonu (najczęściej wyciętego z kartonu)

Bogato zaopatrzony magazyn zapewnia najbardziej ekonomiczne wykonanie zamówień dla naszych klientów. Na stanie posiadamy taśmy o szerokościach od 200mm do 1250mm i grubości od 0,5mm do 1mm. 

Dodatkowo do dyspozycji mamy nowoczesną maszynę do cięcia wzdłużno-poprzecznego co zapewnia nam szybką i ekonomiczną realizacje powierzonych zadań. Blachy miedziane lub pojedyncza blacha miedziana nie stanowią dla nas wyzwania.

Realizujemy także dla naszych klientów usługi profilowania łuków za pomoca maszyny RBM.

Więcej informacji na temat możliwości maszyny oraz inne pytania proszę kierować pod numer tel  602 495 590

Ceny oraz termin realizacji poszczególnych obróbek pod numerem 602 791 989, 602 495 590 lub na mailu ekro@ekro.com.pl