taśma Pigmento

Taśmy/arkusze tytan-cynk – taśma/arkusz tytan-cynk – Umicore Vm-Zinc Pigmento

posiadamy także                                                               firma VM – ZINC posiada

Silesia Grey i Silesia Carbon                                                  w swojej ofercie także

kolory Naturalny, Anthra oraz Quartz

W ofercie EKRO występuje także taśma tytanowo cynowa o nazwie Pigmento. Barwa tej blachy jest uzyskiwana poprzez dodanie mineralnych pigmentów do procesu patynacji blachy quartz-zinc . Cztery odcienie Pigmento : zielony , czerwony , zielony i brązowy inspirują do nowych pomysłów oraz doskonale komponują się z innymi materiałami. Kolorowe wykończenie zachowuje naturalną fakturę patynowanego cynku.

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać cały system rynnowy półokrągły oraz prostokątny we wszystkich kolorach Pigmento.

 

blacha pigmento dostępna jest w różnych rozmiarach :

Arkusze

Rolki taśmy

 grubość

1000x2000mm

szer. 1000

szer. 650

szer. 500

1,00

14,40

7,2

4,68

3,60

0,70

10,08

5,04

3,28

2,52

0,65

9,36

4,68

3,04

2,34

        

Towar dostępny w magazynie firmy EKRO 

W szczególnych przypadkach firma Umicore zapewnia również blachę cynkowo-tytanową pokrytą po obu stronach farbą podkładową. Występują w kolorach, biel kamienna, szaro łupkowy, brąz maco, zielono-miedziany, brąz dachówkowy, błękitno niebieski.
Niestety w przypadku blachy Pigmento jak i malowanej producent nie zapewnia gotowych systemów rynnowych, jak również informuje o możliwości występowania znaczących różnić odcieni pomiędzy partiami.

Cena materiału uzależniona jest od aktualnych notowań cynku na giełdzie LME  w Londynie, kursu €/PLN jak również kursu €/$. Aktualne ceny dostępne w zakładce cennik. Jeżeli życzą sobie Państwo abyśmy dokonali wyceny materiału dla Państwa, prośimy kierować zapytanie do

Artur Opara wolica@ekro.com.pl  600 289 267 lub Ernest Knyż  ekro@ekro.com.pl 606 34 05 29

Nasza firma jako nieliczna w Polsce posiada możliwości wykonania gotowych systemów rynnowych, półokrągłych i prostokątnych ze wszystkich blach cynkowo-tytanowych Umicore.

LINKI :

Aby przejść do oferowanego przez nas systemu rynnowego z blachy Vm – Zinc Quartz proszę klknać  tutaj

Link do aktualnych cenników znajduję się  tutaj