Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy – Poznań

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1982 roku w Warszawie. Z początku zajmowaliśmy się konstruowaniem pokryć dachowych. W portfolio mamy nieco znamienitych inwestycji dekarskich takichże jak: pałac Ursynowsko-Natolińskiej Nuncjatury Apostolskiej oraz gmach Trybunału Konstytucyjnego. Metamorfozy po 1989 roku, poskutkowały także zmianami w naszej firmie. Urozmaiciliśmy swoją aktywność o sprzedaż tworzyw dachowych oraz zakupiliśmy maszynę marki Englert do wytwórczości rynien. Dało to sposobność zaproponowania kontrahentom rynien bezłączeniowych pierwszej jakości. Współcześnie oferta naszej firmy jest rozbudowana i bazuje głównie o sprzedaż materiałów do pokryć dachowych i obróbek blacharskich. Podstawowymi elementami naszego asortymentu są: systemy rynnowe (rynny) i taśmy/arkusze/blachy: miedziane, aluminiowe, tytan-cynk, cynkowe, tytanowe, ocynkowane, a także: ozdoby dachowe, maszyny i narzędzia dekarskie WUKO, Stubaii, MASC, Freund. Za sprawą naszego zaradnego działu produkcji jesteśmy w stanie dopiąć nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Co wyróżnia nasze systemy rynnowe?

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest, aby system rynnowy był dobrze zaadaptowany i zamontowany tak, żeby zagwarantować  prężne odprowadzanie opadów z dachu. Rynny powinny być odporne i stabilne, przy czym powinny dodatkowo prezentować się zachwycająco. Nasza oferta ujmuje szczytowej jakości rynny złożone z miedzi, aluminium i tytan-cynku, a także przenajrozmaitsze akcesoria dekarskie wykonane z najróżnorodniejszych materiałów.

Poznaj naszą ofertę: Systemy rynnowe

Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy – Poznań 1
Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy – Poznań 2

Ozdoby dachowe

Nasz dział produkcji kreuje niepowtarzalne, urokliwe ozdoby dachowe ze stali nierdzewnej, miedzi, tytan-cynku i blachy ocynkowanej. Uzupełnienie dachu takimi elementami nadaje całej budowli stylu. Głównymi konsumentami tej oferty są przedsiębiorcy prowadzący roboty renowacyjne na dachach konstrukcji zabytkowych. Do tej kategorii zaliczamy takie wyroby jak: kosze zlewowe do systemów rynnowych, wieżyczki z różą wiatrów i chorągiewkami, szpice, rynny dekoracyjne po łuku, wodorzygacze, oraz inne elementy dekarskie. W naszej firmie realizujemy zapotrzebowania zarówno na gotowe wzorce dostępne w naszym sklepie jak i na schematy według pomysłu klienta. Na nasze dodatki można natknąć się nie tylko na krajowych dachach, ale również na dachach w całej Europie i Ameryce.

Poznaj naszą ofertę: Ozdoby dachowe

Narzędzia dekarskie, którym warto zaufać 

Narzędzia dekarskie oraz maszyny i przyrządy oferowane przez naszą firmę są niezastąpione w trakcie robót dekarskich. W puli produktów posiadamy kamienie spęczające i rozprężające oraz urządzenia WUKO. Jesteśmy dystrybutorem najniezawodniejszych firm takich jak: Stubai, Freund, Masc, Draco, Rau, WUKO, Schechtl, Schlebach, Jouanel oraz Piccard.

Poznaj naszą ofertę: Narzędzia dekarskie

Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy – Poznań 3