Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy - Warszawa

Nasza historia zaczęła się w 1982 roku to właśnie wtedy w Warszawie przy ulicy Bacewicz 4 powstała nasza firma. Początkowo zajmowaliśmy się wykonywaniem pokryć dachowych. W naszym portfolio znajduje się kilka prestiżowych inwestycji dekarskich takich jak: pałac Ursynowsko-Natolińskiej Nuncjatury Apostolskiej oraz budynek Trybunału Konstytucyjnego. Zmiany, które nastąpiły po 1989 roku, odcisnęły także ślad na działaniu naszej firmy. Poszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż materiałów dachowych oraz zakupiliśmy maszynę marki Englert do produkcji rynien. Pozwoliło nam to zaoferować klientom rynny bezłączeń najwyższej jakości. Aktualnie oferta naszej firmy jest naprawdę zasobna i opiera się głównie o sprzedaż materiałów do pokryć dachowych i obróbek blacharskich. Głównymi segmentami naszego asortymentu są: systemy rynnowe (rynny) i taśmy/arkusze/blachy: miedziane, aluminiowe, tytan-cynk, cynkowe, tytanowe, ocynkowane, a także: ozdoby dachowe, maszyny i narzędzia dekarskie WUKO, Stubaii, MASC, Freund. Dzięki naszemu sprawnemu działowi produkcji jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia.

Dlaczego systemy rynnowe od Ekro ?

Wiemy, jak ważne jest, aby system rynnowy był dobrze dobrany i zamontowany tak, żeby zapewnić  efektywne odprowadzania opadów z dachu. Rynny powinny być trwałe i solidne, przy czym wyglądać estetycznie. Nasza oferta ujmuje najwyższej jakości rynny wykonane z miedzi, aluminium i tytan-cynku, a także rozmaite akcesoria dekarskie wykonane z rozmaitych materiałów.

Zapoznaj się z naszą ofertą: Systemy rynnowe

Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy - Warszawa 1
Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy - Warszawa 2

Ozdoby dachowe - Ekro

Nasz dział produkcji wykonuje niepowtarzalne, zachwycające ozdoby dachowe ze stali nierdzewnej, miedzi, tytan-cynku i blachy ocynkowanej. Dodanie takich komponentów nadaje całemu budynkowi smaku. Głównymi odbiorcami tej oferty są inwestorzy prowadzący prace renowacyjne na dachach budynków zabytkowych. Do tej kategorii zaliczamy takie produkty jak: kosze zlewowe do systemów rynnowych, wieżyczki z różą wiatrów i chorągiewkami, szpice, rynny dekoracyjne po łuku, wodorzygacze, oraz inne elementy dekarskie. W naszej firmie przyjmujemy zamówienia zarówno na gotowe projekty dostępne w naszym sklepie jak i na projekty według pomysłu klienta. Nasze dodatki można spotkać nie tylko na polskich dachach, ale również w całej Europie i Ameryce.

Zapoznaj się z naszą ofertą: Ozdoby dachowe

Profesjonalne i niezawodne narzędzia dekarskie 

Narzędzia dekarskie oraz maszyny i urządzenia oferowane przez naszą firmę są niezastąpione podczas prac dekarskich. W wachlarzu produktów posiadamy kamienie spęczające i rozprężające oraz urządzenia WUKO. Jesteśmy dystrybutorem najlepszych marek takich jak: Stubai, Freund, Masc, Draco, Rau, WUKO, Schechtl, Schlebach, Jouanel oraz Piccard.

Zapoznaj się z naszą ofertą: Narzędzia dekarskie

Systemy Rynnowe (Rynny), Ozdoby Dachowe, Narzędzia Dekarskie, Blachy - Warszawa 3