2012czarnow115

Krycie Tytanowo-Cynkowe

Działalność firmy EKRO to także wykonywanie pokryć dachowych z blach cynkowo-tytanowych. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w wykonywaniu pokryć dachowych pozwala nam na realizacje najbardziej skomplikowach i wymagających dachów oraz elewacji. Osobą odpowiedzialną za prace blacharsko-dekarskie jest Ryszard Knyż 0 602 23 19 54 posiadający tytuł “Blacharza Jakości Rheinzink”.

Aktualnie dyponujemy dwoma ekipami dekarskimi o bardzo dużym doświadczeniu (dekarze pracują w naszej firmie ponad 18lat), dzięki czemu mamy możliwość realizacji zarówno obiektów indywidulanych jak i dużych powierzchni.

Technologia poryć dachowych w ostatnich latach uległa znacznemu postępowi. Zostały wprowadzone nowoczesne maszyny, narzędzia dekarskie oraz materiały pomocnicze ułatwiające i przyspieszające wykonanie pokrycia. Aktualnie posiadamy do dyspozycji cztery maszyny (EPM, RBM, Mini-prof Plus, SPM 30/80) dzięki czemu możemy prowadzić każdy rodzaj prac w rąbku stojącym.

Nowoczesna technologia pokryć dachowych w rąbku stojącym kątowym i podwójnym, pozwala na wykonanie dachów za pomocą nowoczesnych maszyn firmy Schlebach. Dzięki nim eliminowane są połączenia poprzeczne na połaci, co znacznie ogranicza występowanie ewentualnych miejsc przecieku. Swobodny dostęp do wszystkich elementów dodatkowych, takich jak gwoździe, nity, cyna, mata strukturalna, wkręty, haftry, systemy rynnowe pozwala na wyjątkowo szybkie i sprawne wykonanie każdego dachu przez naszą firmę.

Jesteśmy w posiadaniu jednego z najlepiej wyposażonych zapleczy warsztatowych, umożliwiających naszej firmie wykonanie dodatkowych elementów, takich jak wentylacje, kosze, ozdoby i inne, niezalenie od prowadzonych prac dekarskich.

2012czarnow115

Goła walcówka Rheinzink (Czarnów 2012)

Pokrycie dachu z blachy naturalnej Rheinzink o szerokości 670mm i grubości 0,7mm. Dach o powierzchni 620m2 wykonany w okresie jesienno-letnim. Prace prowadzone były pod nadzorem firmy architektonicznej Grupa 5. Na połaci dachowej została użyta duża liczba elementów dodatkowych jak ławy kominiarskie ocynkowane, zastawy przeciw śniegowe aluminiowe Ress, okna połaciowe w skrzyniach, kominy dachowe obłożone blachą oraz ruy wentylacyjne.

Goła walcówka Rheinzink (Ostróda 2012)

Pokrycie dachu blachą naturalną Rheinzink Gołowalcowana o szerokości 670mm i grubości 0,7mm. Kompleks trzech dachów łącznie stanowił powierzchnię 420m2. Założenie architektoniczne miało na celu stworzenie wrażenia schowanego budynku w konstrukcji metalowej. Na dachu zosatały zamontowane elementy zastaw przeciew śniegowych z aluminium firmy RESS

Pokrycie dachy blachą Rheinzink PrePatina Schiefergrau

Budynek posiada szeroką elewacje połączoną z dachem

Pokrycie blachą Rheinzink PrePatina Blaugrau

Inwestorowi zależało na otrzymaniu prostych szarów, stąd zastoswanie blachy o grubości 0,8mm

Dach_cynk_tytan_Pro_L115Izabelin_G_18x6

Pokrycie blachą Rheinzink PrePatina Blaugrau

Wykonane pokrycie dachu łukowego za pomocą maszyny Schlebach RBM.

Pokrycie dachu blachą Rheinzink PrePatina Schiefergrau

Dachy wykonane z blachy o szerokości 670 i grubości 0,7mm