rolki miedziane Ekro

EKRO miedź tytan cynk aluminium

 Miedź – blacha, taśma i rynny z miedzi

Taśma miedziana

rolki miedziane Ekro

Blacha miedziana

arkusze miedziane na dach

Rynny miedziane

Oferujemy

Państwu największy w Polsce wybór miedzianych taśm dekarskich najwyższej jakości. Taśma z miedzi jest dostępna w różnych grubościach oraz szerokościach. Polecamy wyroby miedziane najlepszych producentów. Jednym z nich jest KME, który walcuje materiał we Włoszech oraz Niemczech pod nazwą TECU. Oferujemy też produkty Czeskiej Walcowni Metali Nieżelaznych Med Povrly. Naszym odbiorcom proponujemy blachy miedziane oraz taśmy z miedzi w wielu wariantach. W trosce o jakość obsługi i błyskawiczną realizację zleceń zawsze utrzymujemy wysoki stan magazynowy produktów.  Nasz dział wysyłek realizuje zamówienia w czasie 24-48 h. W magazynie firmy EKRO znajduje się też największy w Polsce wybór kompletnych systemów rynnowych. Rynny z miedzi są dostępne w natychmiastowej sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą orynnowania miedzianego półokrągłego, prostokątnego, ciągłego, jak również leżące.

cennik systemu rynnowego miedzianego

 

Tytan  Cynk

 

Systemy odwodnienia dachu firmy RHEINZINK składają się z ponad 600 elementów. Dzięki temu można je idealnie dobrać do potrzeb dachu. Obecnie firma RHEINZINK oferuje najbardziej uniwersalny system rynnowy z tytan-cynku. Jego konstrukcja jest wynikiem wielu lat doświadczeń oraz przekonania, że każdy dach wymaga indywidualnego podejścia. Firma EKRO jest strategicznym partnerem firmy RHEINZINK na polskim rynku. Nasze wspólne działania mają na celu zapewnienie klientom doskonałych cen oraz natychmiastowej realizacji każdego zamówienia. Unikalne systemy orynnowania są wykonywane z materiału Walzblank, Blaugrau oraz Schiefergrau. Oferowane naszym odbiorcom półokrągłe i prostokątne rynny z tytan-cynku są produktami najwyższej jakości i spełniają polskie normy. Realizujemy zamówienia na rynny cynkowe na terenie całego kraju z dostawą do klienta.

cennik systemu rynnowego i blach RHEINZINK

 

Blacha Classic Walzblank gołowalcowa naturalna produkcji RHEINZINK

rheinzink gołowalcówka

Klasyczny materiał z tytan-cynku najwyższej jakości. Stosowany gołowalcowany tytan-cynk do systemów rynnowych, pokryć dachowych jak również obróbek blacharskich. Doskonałe właściwości fizyczne materiału pozwalają również na wykonywanie najbardziej skomplikowanych ozdób dachowych z tytan cynku Walzblank.

Blacha PrePatina Blaugrau produkcji RHEINZINK

rheinzink patyna pro prePatina Blaugrau

Dla klientów pragnących uzyskać efekt naturalnego patynowania od razu firma RHEINZINK przygotowała produkt prePatina Blaugrau. Jest to fabrycznie przygotowana wstępna naturalna tytan-cynkowa Patyna posiadająca szaroniebieski odcień. Dostępne w naszej firmie w 5 rozmiarach systemy rynnowe półokragłe jak również 3 rozmiary rynien prostokatnych rynien

Blachy i taśmy prePatina Schiefergrau foliowane produkcji RHEINZINK

rheinzink schefergrau

Trzecią i najciemniejszą odmianą materiału cynkowo-tytanowego dostępnego w firmie RHEINZINK jest materiał prePatina Schiefergrau (Grafit) posiadająca ubarwienie przypominające kolorem naturalny dachowy łupek. Posiadamy w ofercie klasyczne rynny  jak również system prostokatny

Blachy i taśmy ArtColor Skygrey produkcji RHEINZINK

rheinzink skygrey

Czwartym kolorem i zarazem nowością na rynku jest odmiana materiału cynkowo-tytanowego o nazwie ArtColor Skygrey posiadający ubarwienie szarości. ArtColor jest barwnym wariantem tytan-cynku do zastosowania na pokrycia dachowe oraz okładziny elewacyjne. Fosforanowe powierzchnie ArtColor to trwałe kolorowe powłoki otwierające przed architektami, projektantami, wykonawcami i inwestorami nowe możliwości zastosowania.

Blachy i taśmy ArtColor Basalte produkcji RHEINZINK

rheinzink Basalte

Piątym odcieniem materiału cynkowo-tytanowego jest produkt o nazwie ArtColor Basalte. Uzyskanie know-how w zakresie powłok linii Art-Color nadaje budynkom klasyczną elegancję, nowoczesną awangardę, mnogość kontrastów i oryginalne dopasowanie kolorów.

silesia w Ekro

System rynnowy tytan cynk Silesia

Polski producent blach cynkowo-tytanowych w odmianach naturalnej, patynowanej ( GREY i CARBON). Materiał tytan-cynk produkcji ZM Silesia cechuje doskonała cena w połaczeniu z dobrą dostępnością podstawowych wymiarów. Od 2016 roku został wprowadzony nowy odcien materiału w kolorze antracytowym (czarnym) Carbon co uczyniło ofertę Silesii kompletną. Nasza firma w swojej ofercie posiada z tytan-cynku arkusze, taśmy, orynnowanie półokrągłe

 

Silesia Naturalna

Silesia Naturalna

Materiał klasyczny naturalny gołowalcowany produkcji Silesia jest dostępny w naszej firmie w postaci arkuszy, taśm i orynnowania. Zamówienia staramy się realizować w czasie 24-48h. Istnieje możliwość zamówienia taśm cynkowo-tytanowych o dowolnej długości.

Taśma Silesia Patyna Grey

silesia patyna gray pasydowana

Materiał z tytan-cynku patynowanego Silesia Grey (do niedawna określany pasywowanym) o ubarwieniu matowym, jasnoszarym. Zalecany przez producenta tytan-cynku Silesia do elementów eksponowanych (elewacje) i tych w których należy unikać etapu przejściowego (patynowania). Produkt dostępny w postaci blach a także kompletnego systemu orynnowania patynowanego gray w wersji półokragłej, jak i prostokatnej.

Blachy Silesia Carbon

Silesia Carbon

Nowość na rynku pokryć dachowych z tytan-cynku to materiał Patyna Carbon produkowany przez Silesię. Produkt cynkowo-tytanowy o barwie antracytowej (czarnej) dostępny w postaci arkuszy, taśm i orynnowania.

vm-zinc

System rynnowy tytan cynk VM – Zinc

Materiał produkcji francuskiej VMzinc dostępny w firmie EKRO w postaci blach cynkowo-tytanowych Quartz i Anthra. Nasza oferta zawiera taśmy, arkusze, rynny półokrągłe i prostokątne.

 

Materiał VM-Zinc Quartz

vm zinc quartz ekro

Materiał o jasnoszarym ubarwieniu dostępny w wersji foliowanej. Produkty dostępny w firmie Ekro w postaci taśmy , arkuszy oraz orynnowania w wersji półkokragłej jak i prostokatnej.

VM-Zinc Anthra

vm zinc anthra
Cynk o barwie zbliżonej do Antracytu, zbliżonej odcieniem do ciemnego naturalnego łupka kamiennego. Anthra Zinc nadaje budynkom ekskluzywny charakter i jest bardzo często stosowana do obróbek dekarskich oraz wykorzystywana do produkcji orynnowania z tytancynku.

VM-Zinc Pigmento

pigmento red

(odcień koloru czerwonego)

pigmento green

(odcień koloru zielonego)

pigmento blue

(odcień koloru niebieskiego)

pigmento brown

(odcień koloru brazowego)

 
Materiał Pigmento z tytan-cynku dostępny na zamówienie. Nasza firma zajmuje się wykonaniem orynnowania półokrągłego i prostokątnego z materiału Pigmento. Jedyny w swoim rodzaju materiał Vmzinc Pigmeto w postaci blach , taśm oraz orynnowania dostępny w czterech kolorach : Red, Green, Blue i Brown.

Aluminium – blacha aluminiowa i rynny

blacha aluminiowa
Rynny aluminiowe
system rynnowy aluminium
Obróbki Aluminiowe
 

cennik blach i rynien aluminiowych

Blacha aluminiowa staje się coraz popularniejszym materiałem na pokrycia dachowe. Wynika to z jej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne w połączeniu z relatywnie niską ceną. Oferujemy różne wersje taśm z aluminium dostosowane do potrzeb Klientów. Są one atrakcyjne cenowo i dostępne w stałej ofercie naszego magazynu. Różne rodzaje powierzchni blachy aluminiowej, jaką mamy w ofercie, stwarzają możliwość dobrania materiału do typu wykonywanego dachu. Proponowana naszym klientom blacha aluminiowa jest dostępna w 10 kolorach i w 3 rodzajach powierzchni.

Poza blachą z aluminium w wielu odmianach oferujemy też inne produkty z tego materiału. Trwałe i zabezpieczone przed korozją rynny aluminiowe półokrągłe oraz rynny prostokątne to doskonała inwestycja na kilkadziesiąt lat. Systemy rynnowe z aluminium oferujemy w kilku kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem, w którym prezentujemy nasze rynny aluminiowe naturalne i powlekane.

 

Ozdoby  dachowe

ozdoby dachowe , lukarnyzbiornik ozdobnyozdoby dachowe w Ekro

Polecamy eleganckie i designerskie ozdoby dachowe, które doskonale sprawdzają się w budynkach stylizowanych, zabytkowych oraz sakralnych. W naszym asortymencie znajdują się wyroby z miedzi, aluminium, tytan-cynku, ocynku i nie tylko – polecamy kosze zlewowewodorzygaczelukarnywieżyczki, szpice, wimple oraz inne stylowe dekoracje.

Każdy z naszych wyrobów jest wyceniany indywidualnie, dostosowujemy się do potrzeb klienta . 

  Katalog koszy zlewowych EKRO

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych narzędzi dekarskich dostępnych w firmie EKRO. W ciągłej sprzedaży mamy narzędzia dekarskie, urządzenia i maszyny najlepszych firm narzędziowych, takich jak: Stubai, Freund, Masc, Draco, Rau, WUKO, Schechtl, Schlebach, Jouanel, Piccard.

W magazynie mamy: nożyce, cegi, młotki, zaciskacze rąbka, zaginadła dachowe, przeginarki Renajz. Oferujemy też urządzenia WUKO i wycinaki MASC. Polecamy również lutownice, kamienie spęczające i rozprężające, krawędziarki, gilotyny oraz inne niezbędne narzędzia dekarskie.

 

Stubai, Freund, Masc, Draco, Rau, WUKO, Schechtl, Schlebach, Jouanel, Piccard

Na stanie magazynowym posiadamy, nożyce, cegi, młotki, zaciskacze rąbka, zaginadła dachowe, przeginarki renajz, urządzenia WUKO, wycinaki MASC, lutownice, kamienie zpęczające i rozprężajace, krawędziarki, gilotyny oraz inne niezbędne narzędzia dekarskie.

 

Cęgi Dekarskie

cęgi dekarskie ekro

Cęgi blacharskie najlepszych europejskich firm, Stubai, Freund, Jouanel

Gilotyny dekarskie i gilotyny do łupka dachowego

gilotyna ekro

Bibermax, Schifermax i inne narzędzia do cięcia dachówek, łupka jak również blach miedzianych

Krawędziarki dekarskie

krawędziarka schechtl ekro

Do obejrzenia w siedzibie firmy EKRO krawędziarki dekarskie Schechtl. Przed dokonaniem zakupu zapraszamy do obejrzenia i porównania możliwości krawędziarek dekarskich Jouanel i Schechtl

Lutowanie dekarskie

lutownica perkeo ekro

Wszelkie niezbędne narzędzia do lutowania miękkiego dostępne od ręki z magazynu, Perkeo, Express, Perun

Narzędzia dekarskie do łupka kamiennego

młotek do łupka ekro

Wszystkie podstawowe narzedzia do łupka w ciągłej sprzedaży, młotki do łupka, kowadełka, Stubai, Freund, Piccard

Młotki dekarskie

młotki dekarskie ekro

Młotki dekarskie teflonowe, młotki z piaskiem jak również młotki do prac precyzyjnych dostępne w naszej firmie. Stubai, Freund, Masc

Nożyce dekarskie

nożyce dekarskie ekro

W naszym sklepie posiadamy wszystkie rodzaje nożyć dekarskich niezbędnych dla dekarza. Nożyce blacharkie mamy Stubai, Freund, Erdi i inne.

Wycinaki i dziurkacze MASC

wycinacz , dziurkacz ekro

Jesteśmy bezpośrednim importerem profesjonalnych narzędzi dekarskich MASC. Są to wyjątkowe narzędzia dla dekarzy pozwalające na wykonanie najbardziej skomplikowanych operacji na dachu

Wuko– ręczne profilarki

wuko w ekro

Jesteśmy największym dysttrybutorem ręcznych urządzeń dekarskich WUKO. Od ręki w naszym sklepie znajduje się ponad 10 różnych urządzeń rolkowych WUKO.

Zaciskacze ręczne do rąbka

zaciskacz na rąbek ekroPosiadamy narzędzia do ręcznego jak i mechanicznego zamykania rąbka stojącego po prostej i po łuku. Rau, Stubai, Jouanel, Masc, Draco i inni producenci.

Profilarki do rąbka stojacego

profilarka ekro jouanel

Aktualnie w sprzedaży posiadamy nowe i używane maszyny do profilowania rąbka stojącego. Można bezpośrednio w naszej siedzibie zapoznać się z maszynami do profilowania rąbka stojącego firmy Jouanel, Schlebach mini prof, Mini-prof plus, SPM, EHA, EPM, RBM.

Krawędziarki Segmentowe

segmentówka schechtl ekro

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą segmentowe dekarskich. Schechtl, Jouanel i inni producenci maszyn segmentowych dla dekarzy dostępni w firmie EKRO.

 

Produkty firmy ENKE

Jesteśmy także jednym z największych dystrybutorów produktów firmy ENKE w Polsce. 

Od ponad osiemdziesięciu lat firma ENKE specjalizuje się w materiałach do remontów konstrukcji dachowych i podłóg oraz montażu okładzin metalowych.

Zakres produkcji:

  • klej bitumiczny do obróbek blacharskich
   • zwieńczenia murów
   • parapety / gzymsy
   • attyki
   • elewacje (wyłącznie z zastosowaniem dodatkowych płaskich elementów stabilizujących)
  • produkty do uszczelniana i renowacji

   • dachów płaskich
   • garaży i trafostacji
   • balkonów i tarasów
   • posadzek przemysłowych

Współpracujemy ściśle z doradcą Technicznym – specjalistą d\s szkoleń .

Wszelkie zapytania ofertowe proszę kierować na adres e-mail: spedycja@ekro.com.pl

lub dzwonić pod numer tel. 664 426 568

cennik produktów firmy ENKE

Enkolit

klej bitumiczny

Klej do obróbek blacharskich na bazie bitumicznej oraz masa uszczelniająca. Badania potwierdzają 30 letnią niezawodność blach sklejonych masą Enkolit

Enkopur

enkopur w ekro

Płynna folia dachowa o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, doskonale sprawdzająca się w uszczelnianiu tzw trudnych miejsc

Enkryl

enkryl w Ekro

Bez spoinowa, elastyczna, para przepuszczalna odporna na działanie czynników atmosferycznych warstwa ochronno-dekoracyjna do dachów płaskich oraz świetnie nadaję się jako warstwa hydroizolacyjna pod płytki ceramiczne

MultiProtect

multi protect

Jednoskładnikowy, super trwały i szybko schnący preparat, przeznaczony do zabezpieczania blachy , dostępny w różnych wersjach kolorystycznych

EnkeTop

enketop w ekro

Jednoskładnikowa powłoka ochronno-dekoracyjna do renowacji balkonów i tarasów