rolki miedzi , taśma miedziana , blacha miedziana , ekro

Taśmy miedź – Blachy miedziane

Blacha miedziana – taśmy, rynny i blachy miedziane

Oferujemy zróżnicowany asortyment taśm miedzianych o wielu parametrach. Na liście dostępnych grubości znajdują się: 0,5; 0,55; 0,57; 0,6; 0,7; 0,8; 1,0mm i szerokości 200, 250, 280, 300, 333, 400, 500, 600, 670, 680, 800 1000 i 1250 mm.

W EKRO prowadzimy sprzedaż taśm miedzianych o dowolnej ilości poczynając od jednego kilograma kończąc sprzedaż na tranzakcjach wielotonowych. Specyfika sprzedaży miedzianych materiałów powoduje że pojawia się tolerancja na wagach sprzedawanego materiału do 5%.  Warto wiedzieć, że cena blachy miedzianej uzależniona jest od następujących czynników: aktualnej ceny miedzi na londyńskiej giełdzie surowców, stosunku wartości ceny Euro do Dolara i ostatecznie od ceny walut w Polsce.

Wagi poszczególnych taśm miedzianych przedstawia tabela Nr 1

GrubośćWaga [kg] 1m2Waga [kg] 1mb taśmy 670mm
0.504.453.03
0.554.903.33
0.605.343.63
0.706.234.24
0.807.124.84
1.008.906.05

 Rekomendujemy Państwu taśmy miedziane wytwarzane przez trzech wiodących w Europie producentów:

rolki miedzi , taśma miedziana , blacha miedziana , ekro

 

Koncern KME (Włochy).

Rekomendujemy Państwu taśmy i arkusze Cu-DHP wytwarzane zgodnie z normą EN 1172. KME to jeden z najbardziej docenianych producentów materiałów miedzianych. Wyróżnia się najwyższą jakością produktów oraz powtarzalnością partii blaszanych. Aktualnie na stanie magazynowym posiadamy największe ilości materiału tego producenta.

Niemieckiego koncernu KME.

Blacha miedziana o najwyższej jakości jaką sprzedaje firma EKRO to materiał produkcji Niemieckiej KME Tecu Classic. Wytwarzany w Osnabruck podlega on największym restrykcjom produkcyjnym i przechodzi największą liczbę kontroli przed wydaniem z magazynu. Materiał stosowany w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie. Charakteryzuje się nienaganna powierzchniom oraz jednolitym procesem patynowania.

Huta Med Povrly (Czechy).

Sprzedajemy taśmy i arkusze SF-Cu F-240 stosowane głównie do pokryć dachowych, jak również przy obróbkach dekarskich. W EKRO możecie Państwo zamówić ten materiał w rolkach o wadze 100; 150; 300 kg, przy czym na życzenie Klienta istnieje możliwość przewinięcia materiału na rolki mniejsze, bardziej poręczne. Taśma miedziana Med Povrly dostępna jest w szerokościach od 250 do 1000 mm i grubości od 0,5 do 1 mm. Wysoka jakość, jak również szeroka dostępność zróżnicowanych grubości i szerokości sprawiają, że produkt ten należy do najczęściej wybieranych wśród Klientów firmy EKRO.

Firma EKRO działa na terenie całego kraju, proponujemy naszym kientom wiele rozwiązań jakie ułatwiają wykonywanie inwestycji w których jest przewidziana taśma miedziana. Zapewniamy ciągłość dostaw (24-48h z dostawą pod wskazany adres) i możliwość magayznowania taśmy miedzianej w naszej firnie. Po podpisaniu odpowiednich umów możmy zatrzymać cenę taśmy miedzianej do 60dni. Osoby zinteresowane dodatkowymi informacjami zapraszam do kontaktu z przedstawicielami firmy EKRO.

Z pewnością godne polecenia są również blachy miedziane w patynach, Oxid (brąz), Patina (patynowana seledynowo miedź),  Zinn (miedź z warstwą zewnętrzną cynku), Gold (miedź o zabarwieniu złotym).

Na zamówienie istnieje również możliwość zamówienie foliowanych arkuszy od producenta firmy KME lub można skorzystać foliwania w naszej firmie.


Blachy miedziane – materiał dodatkowy

 

Uzupełnieniem naszej bogatej miedzianej oferty jest

Blacha perforowana o wymiarach 0,6x1000x2000mm lub 1x1000x2000mm.

Blachę Tecu NED (siatka cięto-ciagniona wolcowana) o grubości 0,7 mm i wymiarach 1000x2000mm

Wymiary elementu LW-7 mm SW-10mm Mostek 1,8mm Grubość 0,7mm

Taśma w postaci siatki cięto-ciagnionej o grubości 0,6mm i szerokościach 670 i 1000mm.  LW – SW – Mostek – Grubość blachy – 0,6mm

Na zamówienie istnieje możliwość zamówienie dowolnych wymiarów siatki cięto-ciągnionej z miedzi.

LW – długość oczka

SW – szerokość oczka

Strand width – mostek

Thickness – grubość blachy

Arkusze blachy miedzianej o obniżonej twardości (miękką) odpowiadającą cechom Cu DHP 220 w arkuszach o formacie 1000x2000mm o grubości 0,6 i 1,2mm.

Taśma miedziana młotkowana o wymiarze 670mm i grubości 0,6mm.

 

Blachy miedziane patynowane

Kolory od KME Germany TECU Patina dostępne w naszej firmie na zamówienie :

TECU® Classic

TECU® Oxid

TECU® Patina 

TECU® Iron

TECU® Zinn

TECU® Brass

TECU® Bronze

TECU® Gold

TECU® Coated

Duże powierzchnie elewacji i wnętrz szybko i ekonomicznie pokryte wysokiej jakości miedzią TECU® – bez rezygnowania z wyglądu. Nigdy wcześniej realizacja projektów nie była tak łatwa, jak z TECU® Bond. Nowy materiał kompozytowy oferuje wszystkie właściwości estetyczne powierzchni TECU®, ale może być cięty na wymiar i montowany na dużych powierzchniach znacznie szybciej i łatwiej. Okładzina TECU® Bond jest niezwykle gładka i odporna na odkształcenia, ma optymalną wagę, niską rozszerzalność cieplną i wysoką odporność mechaniczną na obciążenia wiatrem, uderzenia, wstrząsy i nacisk. Konstrukcja materiału jest niezwykle prosta i efektywna: pod wysokim ciśnieniem arkusze miedzi TECU® o grubości 0,3 mm mocowane są po obu stronach polietylenowego rdzenia. W wyniku otrzymujemy bardzo wytrzymały materiał kompozytowy.

Elementy TECU® Bond są przygotowywane i cięte na wymiar w warsztacie; arkusze są następnie w mgnieniu oka montowane na miejscu budowy. W celu uniknięcia uszkodzenia materiału, co może zdarzyć się w pośpiechu, widoczne powierzchnie materiałów są fabrycznie zabezpieczone folią ochronną. Folię usuwa się po zainstalowaniu arkuszy. TECU® Bond oferuje eleganckie rozwiązania w rozsądnej cenie, odpowiednie do wielu projektów, takich jak wentylowane ściany osłonowe, fryzy, gzymsy i okładziny stropów, pokrycia dachowe, wykończenia wnętrz i wiele innych.


W celu uzyskania więcej informacji na temat naszego asortymentu, jak i złożenia zamówienia prosimy o kontakt:

Ernest Knyż tel 606 340 529 lub na mail : ekro@ekro.com.pl

EKRO to godny zaufania partner w biznesie. Realizujemy zamówienia w szybkim tempie i w sposób wygodny dla naszych Klientów. Obsługujemy inwestycje budowlane dostarczając najlepsze blachy miedziane Klientom, wprost na teren budowy na terenie całego kraju.

Zdecydowanie najpopularniejszą i zawsze dostępną w naszym magazynie jest taśma dachowa o grubościach od 0,55 do 0,57 mm i szerokościach 670 lub 680 mm. Uwaga! Dajemy Państwu możliwość zamówienia taśm także w innych szerokościach, ponieważ posiadamy maszynę do cięcia wzdłużnego.

Czas realizacji zamówień towaru dostępnego w naszym magazynie wynosi od 24 do 48 godzin. Oferujemy dostawy za pośrednictwem firmy spedycyjnej, dowóz bezpośredni przez pracowników EKRO, jak również odbiór bezpośredni w siedzibie firmy.

 

Płytki dachowe miedziane

a) Karo kwadratowa – wykonana z każdego rodzaju blachy miedzianej

– dostępne standardowe wymiary 210×210; 230×230; 290×290; 360×360; 460x460mm. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania również innych wymiarów

Płytka Karo z miedzi

Wersja Oksydowana – TECU OXID

Karo z blachy oxydowanej płytka oksydowana z miedzi

Wersja miedzi Patynowanej  – Tecu Patina  

Płytka Karo

karta techniczna

b) Wersja rombowa płytki karo z miedzi o standardowych wymiarach przekatnych 225×386mm (ilość ok 28szt/m2)

plytka_rab15    

karta techniczna

c) “rybia łuska” w dwóch wymiarach, mniejszym i większym. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami EKRO.

Rybia łuska z miedzi      

Miedziana łuska

Wykonania dachu z rybiej łuski

 karta techniczna

Na stanie magazynowym posiadamy znaczne ilości materiału gwarantujące nam realizacje zamówień w czasie 24 – 48 godzin z dostawą do klienta.

Szczegóły dostaw do ustalenia pod numerem telefonu 664 426 568 lub spedycja@ekro.com.pl

 

W tym materiale posiadamy także :

– systemy rynnowe półokrągłe

– prostokątne

– ozdoby dachowe

 

Obróbki blacharskie z miedzi>

Firma EKRO posiada równeż warsztat na ktorym wykonujemy z taśm miedzianych rózengo rodzaju obróbki blacharskie,

a) standardowe obróbki pasów nad i pod rynnowych z miedzi do 6mb

b) pasy podrynnowe z formatek w rąbku stojącym

c) obróbki gzymsów w docinach do 6mb

 

Wsparcie maszynowe do zakupionej blachy

Oferujemy naszym odbiorcom blach miedzianych również możliwość skorzystania z naszych maszyn do profilowania rąbka stojącego. Proponujemy nastęujące rozwiązania:

  • wyprofilowanie zakupionego materiału na placu budowy za pomocą maszyn Schlebach Miniprof-plus lub Schlebach SPM 30/80.
  • wypożyczenia zaprzyjaźnionym ekipom dekaerskim maszyny na czas realizacji pokrycia dachu z miedzi.
  • w bardziej skomplikowanych przypadkach istsnie możliwość skorzystania z naszych usług w maszynach EPM i RBM

 

Usługi Dekarskie

 Posiadamy jedną ekipę dekarską wykonująca pokrycia dachowe z blachy miedzianej w różnych technologiach.

Więcej informacji na temat prac dekarskich w miedzi udziela Ryszard Knyż 602 231 954.

Dzięki wieloletniej współpracy z firmami dekarskimi na terenie całego kraju możemy polecić dla klientów zakupujących blachy miedziane sprawdzonych wykonawców.

LINKI :

Aby przejść do oferowanego przez nas systemu rynnowego z blachy miedzianej proszę klknać tutaj

Aby zobaczyć dachy wykonane z blachy miedzianej proszę kliknać tutaj

Link do aktualnych cenników znajduję się tutaj

 

Miedź – cennik

Cennik na miedziane rynny dachowe. – w cenniku miedzianym znajdują się nasze wyjściowe wartości na rynny półokrągłe z miedzi, kwadratowe orynnowanie oraz leżące i ciągłe. Odnaleźć można również ceny na elementy dodatkowe jak zastawy miedziane, komunikacje dachową miedzianą czy elementy po lutowania i mocowania blach miedzianych

cennik na system rynnowy miedziany , EKRO , Rynny miedziane